Notice: Undefined variable: image_full_src in /home/burc1/public_html/wp-content/plugins/bold-page-builder/content_elements/bt_bb_slider/bt_bb_slider.php on line 140

Notice: Undefined variable: image_thumb_src in /home/burc1/public_html/wp-content/plugins/bold-page-builder/content_elements/bt_bb_slider/bt_bb_slider.php on line 140

Yükselen BurçlarYükselen Burçlar: Koç Burcu

2 Aralık 2019by admin0

YÜKSELEN KOÇ BURCU

Yükselen Koç Burcu Tipi

Yükselen Koç burcu insanları genellikle orta boylu, atletik yapılı, iri kafalıdırlar. Kol ve bacakları güçlüdür. Saçları kızıl kahve veya siyah, dalgalı ve kalın telli olup, yüzleri uzunca, bazen de köşeli, yüz batlarıysa keskindir. Ciltleri buğday rengi veya esmer olabilir, sağlıklı bir cilde sahiptirler. Gözleri dikkat çekecek kadar güzel, etkileyici bakışları vardır. Genellikle yüzde veya başta bir yara izi bulunur. Mars’ın 1. evde yer alması bu olasılığı artırır. Karınlarında bir işaret ve göğüslerinde de bir ben vardır.

Yükselen Koç Burcu Kişiliği

Yükselen Koç burcu insanları çok hareketli ve enerjiktirler. Tembellikten hoşlanmaz, parayı çalışarak kazanmayı isterler. Yalan söylemez, söyleyenlerden de nefret ederler. Merttirler, hiç kimseyi arkadan vurmaz, geçer karşılarına konuşurlar, ikiyüzlü insanlardan hoşlanamazlar. Cesur ve atılgan yapıları önlerine çıkan engelleri görmelerini zorlaştırabilir ve aceleci davranabilirler. Heyecanlı, zeki ve çabuk öğrenen kişilerdir. Özgürlüklerine çok düşkün oldukları için engellenmekten hoşlanmaz, daima en önde olmak ister, hatta kendilerinden önde olan insanları kıskanırlar. İstediklerinde ikili ilişkilerde sevecen olmayı becerir, karşılarındaki kişiyi mutlu ederler. Ateşli konuşmalar yapar, tartışmalara girmekten çekinmezler. Çok çabuk öfkelenir ama kin tutmazlar. Yapılan haksızlıklara dayanamaz ve karşı çıkarlar. Çocukken çok yaramaz olur, gençliklerini hareketli geçirir ve yaşlandıkça sakinleşirler. Ruhları reformist yapılıdır, eski ve geleneksel olan şeyleri yıkmaya ve yeni ve modern şeyler yapmaya çalışırlar. Sır saklamasını bilirler.

Yükselen Koç Burcu Hayat Akışı

Kaderin önlerine çıkardığı engellerle yılmadan savaşarak sonunda başarıya ulaşırlar. Orta yaşlarında birçok sorun ve sıkıntıyla karşılaşma durumları vardır. Doğdukları yerden uzak yerlerde daha başarılı olurlar. Herkese iyilik eder, karşılığında gizli düşmanlık ve kötülük görürler. Koç yükselen kişiler gençliklerinde eli açık, savurganca davranır, yaşları ilerledikçe paranın değerini anlar ve tutumlu olmaya çalışırlar. Yakın çevrelerinde bulunan kişilere ve kardeşlerine yardım etmeye çalışır, kız kardeşleriyle anlaşamaz zarar görür, erkek kardeşleriyle daha iyi anlaşırlar. Evlerini sık sık değiştirme olasılığı vardır. Yuvalarına düşkün, rahat ve düzenli bir ortamda yaşamak için çalışan kişilerdir. Aile büyükleri onlar için çok önemlidir (Büyükanne, büyükbaba gibi). Babalarıyla ya anlaşamaz ya da erken yaşta babalarını kaybederler. Çocuklarını çok sever, iyi anne veya baba olmaya çalışırlar. Yaptıkları işin en iyisini yapmayı ister ve planlamalarını kendileri yaparlar. Verimli, çalışkan, ne istediğini bilen ve tutkuyla çalışan kişilerdir. Sportif aktivitelerden çok hoşlanırlar. Sağlıkları genellikle iyidir, kolay kolay hastalanmazlar. Sağlık sorunları çoğunlukla sindirim ve boşaltını organlarıyla ilgilidir, sık sık baş ağrılarından da şikâyet ederler. Yaşantılarını biriyle paylaşmak ihtiyacı duydukları için erken evlenebilirler. Erken yapılan evlilik boşanmayla sonuçlanabilir. Sık sık eşleriyle tartışır ve eşlerini susturmaya çalışırlar. Evlilikte kıskançlık sorun yaratabilir. Birden fazla aşk ilişkisi yaşar, aşk konusunda havai davranırlar. Genellikle para ve malla ilgili sorunları karşı cinsle ilgili olacaktır. Çok seyahat ederler. Bu seyahatler işle ilgili olabileceği gibi, bazı sorunlardan kaçmak için de olabilir. Dini inançlarına bağlı olmalarına karşın, yeni düşünce ve fikirler kafalarını meşgul eder. Sorumluluk sahibi olmaları, plan yapına yetenekleri, dayanma güçleri sayesinde iş hayatında başarılı olur ve yüksek mevkide bulunan kişilerden yardım görürler. Spor, tıp ve askeri mesleklerde başarılı olma şansları fazladır. Arkadaş seçimine özen gösterir, bir kişiye bağlı kalmaktan hoşlanmaz, geniş arkadaş ve dost çevresi edinirler. Grup çalışmalarında lider olmak ister, gençlerle daha iyi anlaşırlar. Yalnız kalıp kendilerini dinlemeye ihtiyaçları olduğu halde bunu başaramazlar. Bilinçaltlarındaki karmaşık duygular nedeniyle rahatsız olurlar. Sıkıntılı anlarında yeni planlar ve hayaller kurarak rahatlarlar. Acele verdikleri kararlar ve aceleyle yaptıkları işlerden zarar ederler. Hayatlarında başarılı olabilmeleri için sabırlı olmayı öğrenmeleri gerekiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Takip Et