Yengeç Burcu Kadını

HAZ 21-TEM 22

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri

Yengeç burcu kadını hassas, güzel, çekingen ve romantik tipler­siniz. Hayatta en çok önem verdiğiniz şey eviniz, çocuklarınız ve aileniz-dir. Aileniz kadar anneniz de sizin için çok önemlidir. Kendinizi güvende hissetmeniz için paraya ihtiyacınız vardır. Maddi değerler sizin için önem­lidir. Diğer bir özelliğiniz de tutumlu olmanızdır.

Damlaya damlaya göl olur diye düşünür ve sahip olduğunuz her şeyin değerini iyi bilirsiniz. Ha­vai bir kadın olmadığınız için kısa süreli maceralardan hoşlanmaz ve ömür boyu birlikte olacağınız birini ararsınız. Evleneceğiniz kişide en çok aradı­ğınız şey güvendir. İyi bir anne ve eş olur, evinizin rahatı ve düzeni için eli­nizden geleni yaparsınız.

İlişkilerinizde kıskanç davranır ve sahiplenme duygusuyla hareket edersiniz. Karar vermekte zorlanır, kolay etki altında kalır, duygularınızı kontrol edemez, zor anlarınızda ise gözyaşlarınızı tuta­mazsınız. Ev işlerinde becerikli ve yemek yapmakta usta birisiniz. Ruh ha­liniz çabuk değişir. Bir gün neşeli ve mutluyken, diğer bir gün anlaşılama­yan bir nedenden dolayı aniden asık suratlı ve ters davranışlar gösterebilir­siniz.

Yengeç burcu kadını ve aşk: Aşk ve sevgi konusunda duyarlı ve ro­mantiksiniz. Duygularınızı açıklamakta zorlanmanıza rağmen istediğiniz erkeği kolaylıkla elde edebilirsiniz. Yengeç kadınının erkekleri çeken yön­leri vardır. Üstün sezme gücünüzle erkeğin arzu ve isteklerini kolaylıkla anlar, ona göre davranırsınız. Sevdiğiniz erkeği elde edinceye kadar kıs­kançlığınızı ve sahiplenme duygunuzu belli etmezsiniz.

Sevdiğiniz erkeğe sevgi ve şefkatle yaklaşır, üzerine düşersiniz. Elde ettikten sonraysa kuş­kucu ve kıskanç davranır, sahiplenme duygusuyla hareket edersiniz. Sevip, sevildiğiniz sürece sizden mutlu kadın yoktur.

Sevginizle erkeği bağlar, onun hareket ve davranışlarını kısıtlarsınız. Zamanla erkeği eski tanıdığı çevreden ayırır, ilişkilerini kontrol altında tutar ve kısıtlarsınız. Bu durum özgürlüğüne düşkün erkeklerin hoşuna gitmeyebilir. Aldatıldığınızda çok incinir, içinizden kin tutar ve asla affetmezsiniz.

Yengeç Burcu Kadını İlişki

Yengeç kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Yengeç ka­dınıyla ilişkiniz varsa veya onunla evliyseniz ona ilgi göstermeli, aşka ve sevgiye önem verdiğini bilmelisiniz. Daha da önemlisi duygusal, kuşkucu ve kıskanç biri olduğunu unutmamalı, kıskanmasına neden olacak davra­nışlarda bulunmamalısınız. Her şeyden önemlisi ona güvenmeli ve size gü­venmesini de sağlamalısınız.

Üzüldüğü anlarda ona cesaret vermeli ve te­selli etmelisiniz. Yengeç kadınının daima sığınacağı bir liman aradığını ak­lınızdan çıkarmamalısınız. Parasal konuların idaresini ona bırakmanız, ye­meklerini ve kadınlığını övmeniz iyi sonuç verecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et