Yay Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_yengec-burcu-uyumu-e1576829266599.jpg
YAY BURCU İLE YENGEÇ BURCU UYUMU

Karşılaştığınız duygulu, içten, tutucu ve koruyu­cu Yengeç insanını ilginç bulabilirsiniz. Yaklaştıkça hiçbir ortak yönünü­zün olmadığını anlayacaksınız. Tutucu davranışlarıyla iş ortamında yapaca­ğınız yeniliklere karşı çıkacaktır. Tutumlu olduğundan sizin gösteriş için yaptığınız harcamalara sinirlenecek, aşırı davranışlarınızı kısıtlayacaktır. El­le tutulur değerlere inandığı için hayal peşinde koşmayacak, gerçekçi yatı­rımlarla ilgilenecek, sizin istek ve arayışlarınızı anlamayacaktır. Yay burcu yengeç uyumu.

YAY BURCU İLE YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

Eş ve sevgili olarak da Yengeç’le anlaşmanız zordur. O ne kadar uysal, tutucu ve sakinse, siz o kadar yenilikçi, reformist ve hareketlisiniz. Yengeç sizin özgür hareketlerinize sınırlama getirecek, kuşkucu ve kıskanç davra­nışlarıyla sizi çileden çıkaracaktır. Yuvasına ve ailesine aşırı düşkün olan Yengeç sizin vurdumduymaz tavırlarınızdan, özgür davranışlarınızdan ra­hatsız olacak ve şikâyet edecektir. Bu ilişkinin yürümeyeceği baştan belli­dir. Yalnız yükselen burç etkileriyle durum değişebilir.

YAY BURCU İLE YENGEÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak tutucu olan Yengeç sizin uçarı davranışlarınızı anlama­yacak, hatta sizi engellemeye çalışacaktır. Yeni fikir ve düşüncelerinizi onunla paylaşmanız zordur. Sizi kendisine bağlayacak, başkalarıyla ilgi­lenmenize sinirlenecek, yaptığınız şakaları da hoş karşılamayacaktır. Öz­gürlüğünüze önem verdiğiniz için, bir süre sonra bu ilişkinin sizi sıktığını anlayacak ve uzaklaşacaksınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et