Yay Burcu İle Yay Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu-yay-burcu-uyumu-e1576827556812.jpg
YAY İLE YAY UYUMU

Aynı özelliklere sahip olduğunuz için iyi anlaşabilirsi­niz. İş konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. İkiniz birden uçuşa geçerken birinin frene basması gerekebilir. Aşırı üslenilen risk ortak çalışmalarda so­run yatabilir. Yay burcu yay uyumu. İkiniz de zevklerinizi ön planda tutarak harcamalarınızı sınır­lamazsanız sonuç yıkım olacaktır. Anlaşarak gerekli önlemleri alabilir, bü­yük projelere imza atabilir, ikinizin de şansından yararlanarak büyük para­lar kazanabilirsiniz.

YAY BURCU İLE YAY BURCU AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde de iyi anlaşabilirsiniz. Hayata aynı açıdan bak­tığınız için birçok sorun kendiliğinden hallolmuş olacaktır. Yalnız ikiniz de birbirinizin özgürce davranışlarını kıskanabilirsiniz. Birbirinize karşı say­gınızı korursanız mutlu bir birliktelik için engel kalmayacaktır. Zamanla ilişkinizin sıkıcı olmaması için kendinize ayrı uğraşılar edinmeli, birbirini­zi kısıtlamaya da kalkmamalısınız. Doğum anında alınan yıldız etkileri iliş­kinizi olumlu veya olumsuz yönde etkileyebilir.

YAY BURCU İLE YAY BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak iyi anlaşır, keyifli zamanlar geçirirsiniz. Yaşayacağınız yeni deneyimlerde birbirinizi destekler, yeni şeyler keşfetmek için yola çı­kabilirsiniz. Birlikte uçuk hayallerinizi paylaşabilir, eğlencelere gidebilir, yiyip içebilirsiniz. Zevklerinizi paylaşmak için sizi kim durdurabilir?

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et