Yay Burcu İle Terazi Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_terazi-burCU-UYUMU-e1576828124400.jpg
YAY BURCU İLE TERAZİ BURCU UYUMU

Sizler zarif, sevgi dolu, çekici Terazi tipini çok be­ğenirsiniz. İş konusunda birbirinizi destekleyebilirsiniz. Başlattığınız atı­lımlarda daha dengeli hareket etmenizi sağlayabilir. Gözünüzden kaçan şeyleri size hatırlatacaktır. Ortak çalışmalarda para konusunda sizden daha akılcı davranacak, ödemeler dengesinin bozulmasına izin vermeyecek, aşı­rılıklarınızı kontrol altına alarak sonucun iyi olmasını garanti edecektir. Yay burcu terazi uyumu.

YAY BURCU İLE TERAZİ BURCU AŞK UYUMU

Terazi’leri çok çekici ve etkileyici bulabilir, bir süre peşinden de koşa­bilirsiniz. Aşk konusunda o sizden farklı düşünmekte, aşka önem vermek­te ve ilişkisinin bir ömür boyu sürmesini istemektedir. Sizin havai ve uça­rı yaradılışınız onu rahatsız edebilir. Tek bir eşle yetineceğinize ve ona bağ­lı kalacağınıza inanıyorsanız Terazi ile mutlu olabilirsiniz.

YAY BURCU İLE TERAZİ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Terazi burcunun arkadaşlığından hoşlanmayabilirsiniz. O sizin gibi ge­çici hevesler ve yenilikler peşinde koşmayacak, daha seçici davranacaktır. Bazı zevklerinizi beğenmeyecek, farklı şeylerden bahsedecektir. Bu durum sizi sıkacak, zamanla uzaklaşmanıza neden olacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et