Yay Burcu İle Oğlak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_oglak-burcu-uyumu-e1576788373890.jpg
YAY BURCU OĞLAK BURCU UYUMU

Bildiğinden şaşmayan, karamsar düşünceler sahip Oğlak burcuyla anlaşmanız zordur. Sizler iyimser düşüncelerinizle yeni­liklere açık kişilersiniz. Oğlak iş konusunda sizin yeni düşüncelerinizi onaylamayacak, kendi bildiği yöntemlerle çalışmak isteyecek, atılımları­nızda sizi engelleyecektir.  Yay burcu oğlak uyumu.

Para konusunda tutumlu davranacak, hiçbir şe­yi riske etmeyecek, sizin harcamalarınıza da sınır koyacaktır. Oğlak bur­cuyla yaptığınız çalışmalar da hayallerinizi gerçekleştiremez, istediğiniz yere de gelemezsiniz.

YAY BURCU OĞLAK BURCU AŞK UYUMU

Sabit fikirli ve kalıcı ilişkilerden yana olan Oğlak burcuyla karşı cins ilişkilerinde de anlaşamazsınız. Neşeli ve iyimser havanızla karşınızda so­ğuk ve karamsar birini görünce şaşırırsınız. Siz özgür ruhlu, her şeye ilgi duyan, değişiklikler peşinde koşan birisiniz.

O sizin bağımsızlığınızdan ve düşüncelerinizden hoşlanmayacak, kuşkucu ve kıskanç davranacak, sorgulamalarıyla sizi sıkacak, yaptığınız harcamalara da sinirlenecektir. Böyle bir ilişkiyi yürütmeniz zordur. Özel haritanızdaki yıldız konumları ve yük­selen burç etkileri durumu değiştirebilir.

YAY BURCU OĞLAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Karamsar ve tutucu Oğlak sizin düşüncelerinizi paylaşmayacak, zevk­lerinizi de anlamsız bulacaktır. Onunla bulunduğunuz ortamlarda rahatsız olacak, hep kontrol altında olduğunuzu hissedeceksiniz. Çok geçmeden ilişkinizi koparacak, yeni arkadaşlıklar için arayışlar içine gireceksiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et