Yay Burcu İle Kova Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_kova-burcu-uyumu-e1576788024154.jpg
YAY BURCU İLE KOVA BURCU UYUMU

Zeki, neşeli, yeniliklerden hoşlanan, hareketli Kova burcuna hayran olacaksınız. O sizin söylemek istediklerinizi hemen anla­yacak ve harekete geçecektir. İşte onun çok yönlü düşüncelerinden yarar­lanacak, ileriye yönelik atılımlarınızda desteğini alacaksınız. Kova burcu insanı aceleci ve uç noktalardaki davranışlarınızı dengeleyecek, çalışkanlı­ğıyla sizi motive edecektir. Birlikte başarılı projelere imza atabilirsiniz. Yay burcu kova uyumu.

YAY BURCU İLE KOVA BURCU AŞK UYUMU

Eş ve sevgili olarak da Kova ile anlaşabilirsiniz. Onun üstün zekasına hayran kalacaksınız. Size türlü yeni şeylerden bahsederek ilginizi çekecek ve ilişkinizin daima canlı kalmasını sağlayacaktır. Atılımlarınızda sizi des­tekleyecek, özgürlüğünüzü kısıtlamayacak ve sizi mutlu edecektir.

YAY BURCU İLE KOVA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Kova burcunun arkadaşlığından çok zevk alacak, ilişkinizin de uzun süreli olmasını isteyeceksiniz. O size hiç bilmediğiniz konulardan bahse­decek, sizinle düşüncelerini paylaşacak, yeni deneyimler için yanınızda olacaktır. Birlikte zevk alacağınız çok şey olabilir. Bu ilişkide onun sizi yönlendirmesine izin verecek ve ondan çok şey öğreneceksiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et