Yay Burcu İle Koç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_koc-burcu-UYUMU-e1576831604384.jpg
YAY BURCU İLE KOÇ BURCU UYUMU

Neşeli, hevesli, cesur ve atılgan Koç insanından çok hoşlanacaksınız. Onunla hayatı paylaşmaktan ve çalışmaktan büyük zevk alacaksınız. O da sizin gibi yenilik ve özgürlük yanlısıdır. İş ortamında bir­birinizi motive eder, büyük projelere imza atarsınız. Tükenmez enerjisiyle yorulduğunuz ve sıkıldığınız yerde Koç hızını kesmeden devam edecek, si­zin de başarılı olmanızı sağlayacaktır. Başarı için plan yapmayı ve yönet­meyi ona bırakmalısınız. Yay burcu koç uyumu.

YAY BURCU İLE KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Koç burcu insanıyla aşk konusunda da iyi anlaşırsınız. O da sizin gibi ateşli ve aşk peşinde koşan, uçarı birisidir. Aranızdaki fark, o sevgi konu­sunda daha içten ve samimidir. Sizi tüm benliğiyle sevecek, size tam bir uyum sağlayacak ve mutluluğunuz için elinden geleni yapacaktır. Asla kıs­kanmasına neden olacak ve gururunu kıracak davranışlarda bulunmamalı­sınız. Aniden öfkelenecek, ağzına geleni size söyleyecek, zaman geçtikten sonra saman alevi gibi öfkesi sönecektir. Yalnız gururunu incitmişseniz si­zi terk edecek, bitirdiği ilişkiye bir daha da geri dönmeyecektir.

YAY BURCU İLE KOÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Koç mükemmel bir seçimdir. O da sizin gibi canlı, ha­reketli, yeniliklerden ve gezmekten hoşlanan birisidir. Onunla birçok şeyi paylaşabilir, cesaret edemeyeceğiniz konularda desteğini alabilirsiniz

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et