Yay Burcu Kadını

KAS 22-ARA 21

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadını fiziksel yönden çok çekici ve etkileyici, son derece uyumlu, neşeli bi­risiniz. Toplum tarafından çok beğenilir, karşı cinsin ilgisini çekersiniz. İyilik dolu yüreğiniz kandırılmaya müsaittir. Davranış ve konuşmalarınızla elde edemeyeceğiniz şey yoktur. Ne istediğinizi bilir ama bunun kendili­ğinden oluşmasını bekler ve üzülmezsiniz.

Eğitim sizin için önemlidir, bu nedenle devamlı kendinizi geliştirmeye çalışır, okuyarak ve gezerek bilgi edinirsiniz. Çok yönlü oluşunuz, zekanız ve uyumluluğunuz sayesinde iş hayatında başarılı olursunuz. Evde oturup sıradan işler yapmaktansa iş ha­yatını tercih edersiniz. Evlilik için acele etmez, nasıl olsa size değer veren, özgürlüğünüzü kısıtlamayacak, iniş ve çıkışlarınızı dengede tutabilecek uy­gun eşi bulacağınıza inanır ve beklersiniz. Siz bağımsız olmayı ve iyi bir yaşamı istemektesiniz. Gezip eğlenir, arkadaşlık ve dostluk ilişkilerine önem verirsiniz. Siz de burcunuzun erkeği gibi yenilik peşinde koşar du­rursunuz.

Yay Burcu Kadını Aşk

Yay burcu kadını ve aşk: Dikkat çekici ve etkileyici birisiniz. Aşk ko­nusunda Yay erkeğine göre daha tutarlı ve anlayışlısınız. Arayış içinde ol­sanız da sevip sevmediğinizi kolay anlar, ilişkinizi uzatmazsınız. İlişkileri­nizde dostluğa önem verir, ayrılsanız bile dost kalırsınız. Dostlukla birlikte yürümeyen sevginin kalıcılığına inanmazsınız.

Davranış ve konuşmaları­nızla istediğiniz etkiyi yaratırsınız. Dişiliğinizi kullanmayı beceremez, sa­dece candan ve içten davranır, erkeğin dostluk ve güvenini kazanırsınız. Seveceğiniz erkek bilgili, neşeli, konuşkan, gezmeyi eğlenmeyi seven, pa­ralı biri olmalıdır. Aşk konusunda cinselliğin ön planda olduğu ilişkilere sı­cak bakmıyor, uyum ve anlaşmanın olması gerektiğini düşünüyorsunuz. Hayatınızda birden fazla aşk ve evlilik ilişkisi olabilir.

Yay kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Yay kadını aşk konusunda arayış içindedir. Kendisine uygun, bilgili, özgürlükten yana, konuşkan, hareketli, paralı erkek aramaktadır. Her şeyden önce bu kadının dostluğunu kazanmanız gerekiyor. Onun düşüncelerini paylaşmalı, ilgisini çeken konularda onunla sohbet etmelisiniz. Yay kadını kendini kısıtlaya­cak, kıskanç, katı ve dar görüşlü erkeklere katlanamaz. Ona olan sevgini­zi belirtmeli, onunla ilgilenmeli, giyimini, zarifliğini övmeli, zevklerine harcayacak parayı da bulmalısınız. Karşı cinsten olan arkadaş ve dostlarını kıskanmamalı, ilişkilerini anlayışla karşılamalısınız. Aksi takdirde sizi bıra­kıp gidebilir. Mutlu olmak için onunla birlikte gezip eğlenmeli ve yenilik­lere ayak uydurmalısınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et