Yay Burcu İle İkizler Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_ikizler-burcu-uyumu-e1576831142966.jpg
YAY BURCU İLE İKİZLER BURCU UYUMU

Hareketli İkizler burcuyla birbirinizi tamamlaya­cak çok yönünüz vardır. İkiniz de yenilik peşinde koşan, aynı şeylerden hoşlanan, hayata aynı açıdan bakan kişilersiniz. İşte yeni atılımlar için İkizler’in desteğini alabilirsiniz, o da sizin gibi düşünmektedir. Yay burcu ikizler uyumu.

Hızınıza ayak uydurabilir, çalışkanlığıyla sizi motive eder, itici güç oluşturur. Başa­rılı ortak çalışmalar için planları o yapmalı, parasal konuların yönetimini de size bırakmalıdır.

YAY BURCU İLE İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

Aşk ve evlilik konusunda birbirini tamamlayan yönleriniz vardır. İkiniz de çok yönlü, aynı zevkleri paylaşan kişilersiniz. O da ilişkilerinde özgür­lükten yana, fazla sıkıya gelmeyen bir tiptir. Sizin bazı aşırılıklarınızı hoş karşılayabilir. Eğer ortak yanlarınızı açığa çıkarır ve birlikte hareket ederse­niz çok mutlu bir çift olabilirsiniz. İkiniz de huzursuz ve arayış içinde olan kişiler olduğunuz için birbirinize anlayış gösterebilirsiniz.

YAY BURCU İLE İKİZLER BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak aynı zevkleri paylaştığınız için çok iyi anlaşırsınız. Onunla birlikte gezmek, eğlenmek size büyük keyif verecektir. İkiniz de hareketli, oradan oraya koşan, neşeli, hayatın zevklerini paylaşmaktan hoş­lanan kişilersiniz. Birbirinizi fikir ve düşünceler açısından desteklersiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et