Yay Burcu İle Boğa Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_boga-burcu-UYUMU-e1576831380896.jpg
YAY BURCU İLE BOĞA BURCU UYUMU

Boğa insanıyla anlaşacağınızı söylemek zordur. Onunla hayatı paylaşmak size sıkıcı gelebilir. Siz yenilikler peşinde koşar­ken o yerinde sayacaktır. Siz işte riskli atılımları gözünüze alırken o hiçbir şeyi riske etmeyecek ve sizin aşırı uçlarda dolanmanıza da izin vermeye­cektir. Yay burcu boğa uyumu. Tutumlu ve maddeye düşkün Boğa insanı savurganca harcamaları­nıza karşı çıkacak, hareketinizi kısıtlayacaktır.

YAY BURCU İLE BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Duygusal ve sevgi dolu Boğa burcu insanından çok etkilenebilir, bir sü­re sonra da kıskançlıklarına ve sizi sahiplenmesine dayanamazsınız. O si­zin havai davranışlarınızdan rahatsız olacak ve sizi kısıtlamaya çalışacaktır. Kendisi gibi sadık ve derin sevgiyle bağlı birini aramaktadır. Bu da sizde olmadığına göre bu ilişkinin yürümesi kolay değildir. İlişkinizi devam et­tirmek için ona kendinizi sevdirmeli, pahalı hediyeler almalı, onu öfkelen­dirmeden uzaklaşabilmeyi öğrenmelisiniz. Yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

YAY BURCU İLE BOĞA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak da anlaşmanız zordur. Kalıcı ilişkilerden yana olan duy­gusal Boğa insanı sizin esnek, vurdumduymaz havanıza katlanamayacak-tır. Sizin hızınıza ayak uyduramayacak, zevklerinizi paylaşmakta zorlana­caktır. Siz de onun sakin yaradılışından sıkılacak ve hareketli birini araya­caksınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et