Yay Burcu İle Başak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-basak-UYUMU.jpg
YAY BURCU İLE BAŞAK BURCU UYUMU

Yay burcu başak uyumu

Sizin gibi dost canlısı, neşeli, konuşkan Başak ile iyi anlaşacağınızı sanabilirsiniz. Kısa süre sonra hayata bakış açınızın çok farklı olduğunu görürsünüz. Sizin gibi hoşgörülü ve sevecen biri Başak burcunun eleştirici tavırlarından hoşlanmayabilir. Yay burcu başak uyumu.

İş konusunda fazla de­taylarla uğraşması sizi sıkabilir. Tutumlu Başak insanıyla parasal konular­da da anlaşamazsınız. Zevk için yaptığınız harcamalara sinirlenebilir. İşin­de titiz olan Başak sizin rahat halinizden hoşlanmayacak, aynı titizliği siz­den de bekleyecek ve sorun çıkaracaktır.

YAY BURCU İLE BAŞAK BURCU AŞK UYUMU

Başak burcuyla evlendiğinizde kısa süre sonra sorunlarla yüz yüze ge­lirsiniz. O sizin aşırı özgür olmanızı kabul etmeyecek ve sizi kısıtlamaya çalışacaktır. Siz de onun eleştirilerine, ayrıntılarla uğraşmasına, aşırı duy­gusal davranışlarına dayanamazsınız. Öyleyse bu ilişkiyi hiç başlamadan bitirmelisiniz. Özel haritalarınızdaki yıldız etkileşimleri ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

YAY BURCU İLE BAŞAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Sorumluluk duygusu fazlasıyla gelişmiş Başak insanıyla arkadaş olma­nız da zordur. Her davranışını kontrol altında tutan Başak sizin havai ve uçarı davranışlarınızı hoş karşılamayacaktır. Attığınız her adıma kuşkuyla yaklaşacak ve tedbiri elden bırakmayacaktır. Duygusal ve titiz davranışla­rıyla sizi bunaltacağı için ilişkiniz uzun sürmeyebilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et