Yay Burcu İle Balık Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_balik-burcu-uyumu-e1576787578911.jpg
YAY BURCU BALIK BURCU UYUMU

Duygusal, çekici, sessiz Balık burcundan hoşlana­bilirsiniz. O da sizin gibi çabuk fikir değiştirdiği için iş konusunda anlaş­manız zordur. Bir türlü karar veremeyecek, ikilem yaşayacak, sizi de etki­leyecektir. Etki altında kalmadan kararlarınızı uygulayabilirseniz onu ko­laylıkla yönetebilirsiniz. Yine de sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Yay burcu balık uyumu.

Sizi bir gün onaylarken, diğer bir gün onaylamayabilir. Bu tutumuyla he­vesinizi kırarak başarısızlığınıza neden olabilir.

YAY BURCU BALIK BURCU AŞK UYUMU

Çekici, uysal, romantik, hayalperest Balık burcundan ilk başta çok hoş­lanabilirsiniz. O durmadan size hayallerinden bahsedecek, aşırı duygusal davranışlarda bulunacak, hep onunla ilgilenmenizi isteyecektir.

Sezgileri çok güçlü olduğu için en ufak hatanızı hissedecek ve üzülecektir. Kıskanç­lık gösterileri yapacak, her şeyden şikâyet edecek, zamanla sizi sıkacak ve üzerinizde duygusal baskı oluşturacaktır. En iyisi bu ilişkiyi başlamadan bitirmeli, üzücü durumlara neden olmamalısınız. Doğum haritanızdaki yıl­dız konumları ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

YAY BURCU BALIK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Balık burcundan hoşlanabilirsiniz. O sizin hayallerini­zi paylaşabilir, size kendinizi iyi hissettirebilir. Sizin gibi değişken olduğu için onunla değişik zevkleri paylaşabilirsiniz. Yalnız bir sorun var, o sizin hızınıza ayak uyduramaz. Yine de seveceğiniz ve hoşlanacağınız biri olarak düşünebilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et