Yay Burcu İle Aslan Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_aslan-burcu-uyumu-e1576828808967.jpg
YAY BURCU İLE ASLAN BURCU UYUMU

Aslan burcu insanlarıyla iyi anlaşacağınızdan kuş­kunuz olmasın. Hemen hemen ikinizin de hayata bakış açısı aynıdır. O da sizin gibi canlı hareketli ve güçlüdür. Birlikte başlattığınız işlerde birbiri­nize destek olursunuz. Yönetimi Aslan’a bırakırsanız başarılı olamayacağı­nız iş yoktur. Yay burcu aslan uyumu.

Birbirinizi o kadar onaylarsınız ki birlikte uçuruma bile uça­bilirsiniz. Aslan’ın yüksek egosu ve sizin uç noktadaki hayalleriniz birle­şince ortak krallıklar kurarsınız, hayallerinizde olsa bile…

YAY BURCU İLE ASLAN BURCU AŞK UYUMU

Bir Aslan’la evlenirseniz kendinizi kral ve kraliçe gibi hissedebilirsi­niz. Eşiniz Aslan size her istediğinizi verebilir. Sizi mutlu etmek için elin­den geleni yapacaktır. Her türlü hatanızı hoş görecek ve sizi kırmayacaktır. Yalnız onu aldatmamalısınız. Onuru kırılan Aslan sizi asla affetmeyecektir.

YAY BURCU İLE ASLAN BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Aslan’la yeni fikir ve düşüncelerinizi tartışabilirsiniz. As­lan’ın olumlu yaklaşımı sizi her konuda cesaretlendirecektir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissedecek ve rahat olacaksınız. Zevkleriniz ay­nı olduğu için onunla birçok şeyi paylaşabilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et