Yay Burcu İle Akrep Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/yay-burcu_akrep-burcu-UYUMU-e1576827873777.jpg
YAY BURCU İLE AKREP BURCU UYUMU

Dikkat çekici, sabırlı ve hırslı Akrep burcundan çok etkilenebilirsiniz. O da sizden hoşlanabilir ama birlikte bir şeyler yapma­ya sıra gelince iş değişir. Kararlı, içine kapanık, çalışkan Akrep burcu sizin ani fikir değiştirmenizi ve rahat davranışlarınızı hoş karşılamayacak, siz­den dikkatli olmanızı isteyecek, parasal konularda da sizi kısıtlayacaktır. Yay burcu akrep uyumu.

YAY BURCU İLE AKREP BURCU AŞK UYUMU

Arkadaş olarak Akrep burcu insanlarından sıkılırsınız. Siz yenilikler pe­şinde koşarken, o hep alıştığı yerlere gidecek ve alıştığı eğlence türlerinden hoşlanacak, yeni deneyimlerden huzursuz olacaktır. Bazı konularda sessiz kalacak, kafanızda soru işaretleri oluşturacaktır. Oysa siz arayış içinde olan, yeni şeylerden hoşlanan, açık fikirli, hayat dolu birisiniz. Çok geç­meden Akrep burcunun arkadaşlığından sıkılacak, yeni arkadaşlar araya­caksınız.

YAY BURCU İLE AKREP BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Ortak çalışmalarda yönetimi elinde tutmak isteyecek, arkanızdan gizli iş­ler çevirecek, bunu da büyük bir başarıyla sizden saklayacaktır. Bu duru­ma katlanabilirseniz ona uymak koşuluyla ortak çalışmalar yapabilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et