Terazi Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_yengec-burcu-uyumu-e1576871159919.jpg
TERAZİ BURCU İLE YENGEÇ BURCU UYUMU

Yengeç burcuyla iş ortamında anlaşmanız zordur. Yengeç kararlı, içine kapanık, duygusal ve önlemci tutumuyla işte cesaretinizi kırabilir. Siz işte sorumluluk üslenecek, yeniliklerden yana ve sizi başarıya götürecek birini aramaktasınız. Yengeç burcuysa fazla ön pla­na çıkmaktan hoşlanmaz ve geri planda kalmayı tercih eder. Terazi burcu yengeç uyumu.

Parasal değer­ler onun için önemlidir. Aranızdaki fark o parayı biriktirmek için, siz ise güzel olan şeyler ve zevkiniz için istemektesiniz. Olaylar karşısında tepki­leriniz farklıdır, ortak çalışmalarda sorunlarınız olabilir. Ortak çalışmalarda kontrolü elinde tutmaya çalışacak, sizin istek ve arayışlarınızı anlamaya­caktır.

TERAZİ BURCU İLE YENGEÇ BURCU AŞK UYUMU

Yengeç burcu duygulu, romantik, sevgi dolu birisidir. Evi ve ailesi onun için önemlidir. Sizin içinde eviniz önemlidir ama toplum hayatınız da bir o kadar önemlidir. Etrafınızda dostlarınız ve arkadaşlarınız olsun is­tersiniz. Buna karşılık Yengeç insanı sadece evinde mutlu olur. Sosyal iliş­kilerinizi kısıtlamaya çalışabilir.

Kuşkucu ve kıskanç davranışlarıyla sizi sı­kabilir. Yengeç erkeğiyle evliyseniz tek başınıza bir yere gitmenizi engel­leyerek sadece evinizle ilgilenmenizi isteyebilir. Yengeç kadını Terazi er­keğinin her hareketinden kuşku duyarak huzursuzluk yaratabilir. İlişkile­rinizin kısıtlanması ve aşırı duygusal davranışlar iyi sonuç vermeyebilir. Doğum anında alınan yıldız etkileri ve yükselen burç konumları durumu bi­raz değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE YENGEÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

İlişkilere önlemci yaklaşan, kalıcı ilişkilerden yana olan Yengeç burcu­nun arkadaşlığı hoşunuza gidebilir. İkiniz için de toplumsal değerler önemlidir. Davranışlarınız ve konuşmalarınız ölçülüdür. Birbirinizin duygu ve düşüncelerini anlayabilir, uzun süreli dost olabilirsiniz. Yine de Yengeç burcunun sizi sahiplenip sıkması uzaklaşmanıza neden olabilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et