Terazi Burcu İle Yay Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_yay-burcu-uyumu-e1576865292359.jpg
TERAZİ BURCU İLE YAY BURCU UYUMU

Neşeli, atılgan, yeniliklere açık ve çalışkan Yay burcuyla iş konusunda iyi anlaşabilirsiniz. Birbirinizi motive eder ve des­teklersiniz. Ortak çalışmalarda Yay burcunun uç noktalarda gezmesine en­gel olur ve gözünden kaçan şeyleri ona hatırlatırsanız başarılı işler yapabi­lirsiniz. Para konusunda kontrolü elinizde tutmanız iyi sonuç verecektir. Terazi burcu yay uyumu.

TERAZİ BURCU İLE YAY BURCU AŞK UYUMU

Çekiciliğinizle Yay burcunu etkileyebilir ve bir süre peşinizden koşturabilirsiniz. Yalnız Yay burcu aşk ve sevgi konusunda sizden farklı düşü­nen, çabuk ilgi duyan ve çabuk bıkan biridir.

Onun havai ve uçarı davra­nışlarından rahatsız olabilirsiniz. Belki sizi bir süre el üstünde tutacak ama sonra sizi ikinci plana atacak ve yeni arayışlar içine girecektir. Bu duruma katlanamayacağınıza göre Yay burcuyla kalıcı ilişkiyi düşünmemelisiniz. Kısa süreli macera yaşayabilirsiniz. Yükselen burç konumları ve doğum anında alınan yıldız etkileri durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE YAY BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Yay burcunun arkadaşlığı size çekici gelebilir. Onunla birlikte gezmek, eğlenmek size büyük keyif verecektir. Yalnız yenilikler peşinde koşan ve uç noktalarda dolaşan Yay burcuna ayak uydurmanız zordur. Kararsız dav­ranışlarınız ve kuşkucu yaklaşımlarınız Yay burcunu sıkabilir ve uzaklaş­masına neden olabilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et