Terazi Burcu İle Terazi Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/aslan-burcu_terazi-burcu-UYUMU-e1576866190198.jpg
TERAZİ BURCU İLE TERAZİ BURCU UYUMU

Sizin gibi dürüst, nazik, adaletli Terazi’yle iyi anlaşırsınız. İş konusunda birbirinizi destekler, aynı düşünceleri paylaşırsı­nız. Ortak çalışmalarınızda olaylara bakış açınız aynı olduğu için iyi anla­şırsınız. Birbirinizi motive eder, eksikliklerinizi tamamlarsanız danışman­lık ve halkla ilişkiler konusunda başarılı işler yapabilirsiniz. Başarı için pa­rasal dengeleri iyi kurmanız şarttır. Terazi burcu terazi uyumu.

TERAZİ BURCU İLE TERAZİ BURCU AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde çekici ve etkileyici Terazi burcuyla iyi anlaşır­sınız. Sevgi ve sadakat ikiniz için de önemlidir. Huzurlu ve rahat bir hayat için birbirinizi destekler, birbirinize güvenir ve saygı beslersiniz. Doğum anında alınan yıldız etkileri olumsuz değilse birbirinizde ideal sevgiyi ve aşkı bulabilir, ömür boyu mutlu olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU İLE TERAZİ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Terazi burcunun arkadaşlığından çok hoşlanır, aynı zevkleri paylaşırsı­nız. Birçok ortak yönünüz vardır. O da sizin gibi sevgiye ve güzelliklere önem veren biridir. Yeri geldiği zaman zevkleri için para harcayabilir. İliş­kilerinde verici ve seçicidir. Kalıcı ilişkilerden yanadır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et