Terazi Burcu İle Oğlak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_oglak-burcu-uyumu-e1576864476349.jpg
TERAZİ BURCU İLE OĞLAK BURCU UYUMU

Oğlak burcuyla iş konusunda anlaşabilirsiniz. Yalnız Oğlak burcunun içine kapanık, çalışkan, otoriter yapısından ve mad­di değerlere verdiği önemden hoşlanmayabilirsiniz. Terazi burcu oğlak uyumu. Siz de parayı seversi­niz ama harcamak için istersiniz. Hayata bakış açınız farklıdır. Yine de Oğ­lak burcunun yöneteceği bir işte başarılı çalışmalar yapabilir ve yükselebi­lirsiniz.

TERAZİ BURCU İLE OĞLAK BURCU AŞK UYUMU

Oğlak burcuyla karşı cins ilişkilerinde anlaşmanız zordur. Hayata bakış açınız farklıdır. Oğlak burcunun otoriter yapısı ve paraya verdiği önem sizi rahatsız edebilir. Para sizin için de önemlidir ama sizi lüks zevkleriniz için parayı ister, sevgiye de önem verirsiniz.

Duygusal anlamda Oğlak burcu­nu soğuk bulabilir ve size koyacağı kısıtlamalara da dayanamazsınız. Para­ya önem veren Terazi kadını Oğlak erkeğine yanaşabilir. Akıllı Oğlak ka­dını da Terazi erkeğini kendine bağlayabilir. Yalnız bu ilişkilerde çıkarlar ön planda olacaktır.

TERAZİ BURCU İLE OĞLAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Oğlak burcunun arkadaşlığı hoşunuza gidebilir. O da sizin gibi önlemci, nerede ve nasıl davranması gerektiğini bilen biridir. Oğlak burcu da ge­çici hevesler peşinde koşmaz, kalıcı dostluk ilişkileri ister ve ilişkilerinde seçici davranır. Bir süre sonra farklı çizgide olduğunuzu anlarsınız. Maddi değerlere verdiği önemden ve tutucu davranışlarından sıkılarak uzaklaşa­bilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et