Terazi Burcu İle Kova Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_kova-burcu-uyumu-e1576864047900.jpg
TERAZİ BURCU İLE KOVA BURCU UYUMU

Akıllı, zeki, yeni fikirlere açık Kova burcuyla iş ortamında çok iyi anlaşırsınız. İş konusunda birbirinizi destekler, aynı dü­şünceleri paylaşırsınız. Terazi burcu kova uyumu.  Ortak çalışmalarda yönetimi ve plan yapmayı Ko­va burcuna bırakırsanız daha başarılı olacağınız kesin.

Sizin iyimserliğiniz ve ılımlı yaklaşımlarınız Kova’nın aklı ve zekasıyla birleştiğinde ortaya ha­rikalar çıkar. Atılımlarınızda Kova’nın desteği cesaretinizi artıracaktır. Ko­va burcu çalışkanlığıyla sizi motive edecek, çıkabilecek terslikler için ön­lem alacak, başarı grafiğinizi yükseltecektir.

TERAZİ BURCU İLE KOVA BURCU AŞK UYUMU

Aşk konusunda Kova’nın uçarı ve havai yapısından rahatsız olabilirsi­niz. Yalnız severse bağlanır ve ömür boyu size sadık kalır. Kova insanı de­ğişik görünse de aslında tutucu yanları vardır. Buna rağmen özgürlüklerden yana ve sevgiye önem veren birisidir. Aranızdaki sevgiyi sıcak tutar, birbi­rinize karşı anlayışlı olursanız çok mutlu olabilirsiniz. Doğum anında alı­nan yıldız etkileri ve yükselen burç ilişkileri her şeyi değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE KOVA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Kova burcunun arkadaşlığından çok zevk alacak, ilişkinizin de uzun süreli olmasını isteyeceksiniz. Onunla bilmediğiniz konular hakkında ko­nuşabilir, gideceğiniz yerlerde bilgi ve kültürel anlamda yeni deneyimler edinebilirsiniz. O da sizin gibi zevkleri için para harcayan biridir. Yalnız zevkleriniz değişiktir. Siz pahalı ve lüks şeylerden hoşlanırken onun ilgi­sini evrensel ve hayali konular çekecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et