Terazi Burcu İle Koç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_koc-burcu-UYUMU-e1576911510624.jpg
TERAZİ BURCU KOÇ BURCU UYUMU

Koç burcu ile birbirinizin eksiklerini tamamlaya­rak başarılı işler yapabilirsiniz. Koç burcu cesaretinizi artırarak başlattığı­nız atılımlarda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Terazi burcu koç uyumu.

Ortak çalışmalarda başarılı olmak için para konusunda kontrolü elinizde tutmalı ve ödemeler dengesi­nin bozulmasına izin vermemeli, Koç burcunun aşırı harcamalarını sınırlamalısınız. Sizin denge ve paraya karşı olan tutumunuz, Koç burcunun ça­lışkanlığı ve cesaretiyle birleşince ortaya iyi sonuçlar çıkacaktır.

TERAZİ BURCU KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Koç burcuyla kozmik olarak birbirinizi çeker, karşı cins ilişkilerinde iyi anlaşırsınız. Mars ile Venüs’ün birleşimi aşk konusunda harikalar yarata­caktır. Koç burcunu hareketli ve atılgan davranışlarından çok etkilenebilir­siniz. O da sizin dengeli ve nazik halinizi çekici bulacaktır. Koç burcunun kıskanç, uçarı ve sıkılmaktan hoşlanmayan biri olduğunu da unutmamalısı­nız. Biraz kıskanılmak hoşunuza da gidebilir. Birbirinizin duygu ve düşün­celerine önem verir, karşılıklı saygı duyarsanız çok mutlu olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU KOÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Koç burcunun arkadaşlığı hoşunuza gitmeyebilir. Koç devamlı yenilik peşinde koşan, karşılaşacağı tehlikeli durumlardan korkmayan, devamlı hareket halinde olan birisidir. Bazı zevklerinizi fazla lüks ve abartılı bula­cağından da hiç kuşkunuz olmasın. Zamanla sizin kararsız tutumunuzdan ve kuşkucu davranışlarınızdan sıkılarak uzaklaşabilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et