Terazi Burcu Kadını

EYL 23-EKİ 22

Terazi Burcu Kadın Özellikleri

Terazi burcu kadını, erkeklerin beğeneceği birçok özelliğe sahipsiniz. Çekici, zarif, giydiği­ni yakıştıran, duygulara ve güzelliğe önem veren birisiniz. Pahalı ve lüks zevkleriniz vardır. Sizin için para kadar sevgi de önemlidir. Her zaman se­vilmeye ihtiyaç duyar ve etrafınızdan ilgi beklersiniz. Sadece para için bir erkeğe yanaşacağınızı söylemekte zordur. Sizin için dürüstlük ve kafa ya­pısı da para kadar önemlidir. Karşı cinsin arkadaşlığı hoşunuza gider. Evli­liği rahat ve huzurlu olmak için istersiniz. Sadık bir eş ve iyi anne olursu­nuz. Yuvanızı sever, ev düzenine önem verirsisiniz. Toplumsal değer yar­gıları sizin için önemlidir.

Evinizde en iyi şekilde konuklarınızı ağırlamak ister ve onlara her şeyin en iyisini sunarsınız. Çevrenizde size hayranlık duyanların bulunması çok hoşunuza gider. İş hayatınızda da başarılı olaca­ğınızdan hiç kuşkunuz olmasın.

Terazi burcu kadını ve aşk: Terazi burcu kadınıysanız kendinize özgü bir çekiciliğiniz vardır. Erkeğinizi nasıl mutlu edeceğinizi iyi bilirsiniz. Se­veceğiniz erkek toplum tarafından beğenilen, giyimine özen gösteren, za­rif ve dikkat çeken biri olmalıdır.

Karşı cinsle ilişkilerde son derece başa­rılısınız. Beğendiğiniz kişiyi elde etmek sizin için kolaydır. Venüs’ün ver­diği çekicilikle ve davranışlarınızla istediğiniz erkeği kendinize bağlayabi­lirsiniz. Evlilik konusunda acele etmez ve size her türlü olanağı sağlaya­cak zengin birini arasınız. Kendinize iyi baktığınız için uzun yıllar boyun­ca güzelliğinizi korursunuz. Karşı cinsle ilişkilerde cinsellikten çok uyum ve anlaşmayı ön planda tutarsınız.

Terazi Burcu Kadın İlişki Durumu

Terazi burcu kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Terazi kadı­nıyla evliyseniz ya da ilişkiniz varsa daima temiz, düzenli ve bakımlı ol­malısınız. Sevilmeye ihtiyaç duyduğu için sık sık onu sevdiğinizi söyleme­li, giyimini ve zarifliğini övmelisiniz.

Terazi kadını dikkat çekmekten hoş­lanır. Ona herkesin dikkatini çekecek lüks ve pahalı hediyeler vermelisiniz. Terazi kadını kendine bakmayan ve toplumda yeri olmayan pasif erkekler­den hoşlanmaz. Onun zevklerine önem vermeli, istediği yerlere götürmeli ve evinizde toplantılar düzenlemelisiniz. Bu kadının bulunduğu ortamlarda başka kadınlarla ilgilenmeniz hata olur. Faturasını ağır ödeyebilirsiniz. Kendisi sadık biri olduğu için sizin çapkınlıklarınızı hoş karşılamayacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et