Terazi Burcu İle İkizler Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_ikizler-burcu-.jpg
TERAZİ BURCU İLE İKİZLER BURCU UYUMU

Zeki, akıllı ve hareketli İkizler burcuyla iyianlaşırsınız. İş konusunda birbirinizi destekler, aynı düşünceleri paylaşırsı­nız. Ortak çalışmalarda kontrolü elinizde tutarak İkizler burcunun hata yapmasını önlerseniz başarılı işler yapabilirsiniz. İletişim kurmakta bece­rikli olan İkizler tipinin zekasından yararlanarak planlar yapabilir, hareke­te geçmek için desteğini alabilirsiniz. Terazi burcu ikizler uyumu.

İkizler’in aklı ve çalışkanlığı sizin sevginiz ve diplomasi gücünüzle birleştiğinde halkla ilişkiler konusunda çok başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Başarı için parasal konularda kontro­lü elinizde tutmalı, dengeleri iyi kurmalısınız.

TERAZİ BURCU İLE İKİZLER BURCU AŞK UYUMU

Karşı cinsle ilişkilerde çekici, etkileyici ve zeki İkizler tipinden çok et­kilenebilir, hatta aşık olabilirsiniz. Yalnız aşk konusunda İkizler sizden farklı düşünen ve yenilikler peşinde koşan biridir. Havai ve uçarı yaradılı­şı sizi rahatsız edebilir.

Eğer ortak yanlarınızı açığa çıkarır ve birbirinize sa­dık kalırsanız çok mutlu bir çift olabilirsiniz. İkizler ile mutlu olmak isti­yorsanız devamlı ilgisini çekmeyi öğrenmeli, yeniliklere açık olmalısınız. Özel haritalardaki yıldız konumları durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE İKİZLER BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

İkizler burcuyla çok ortak yönünüz vardır, arkadaşlığı hoşunuza gidebi­lir. Onunla birlikte gideceğiniz yerlerde bilgi ve deneyimlerinizi artırabilir­siniz. İkizler size göre ilişkilerinde daha hareketli davranacak ve yeni de­neyimlere açık olacaktır. Bazı zevkleriniz uyuşmasa da yine de uzun süre­li dost olabilir, birbirinizin düşüncelerini ve duygularını paylaşabilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et