Terazi Burcu İle Boğa Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_boga-burcu-uyumu-e1576911220570.jpg
TERAZİ BURCU İLE BOĞA BURCU UYUMU

Terazi burcu boğa uyumu. İkiniz de Venüs etkisinde güzelliklerden hoşla­nan, lüks ve pahalı zevkleri olan, sevgiye önem veren kişilersiniz. İş orta­mında iyi anlaşabilirsiniz. Boğa’nın kararlı ve çalışkan yapısı hoşunuza gi­decek ve sizi motive edecektir. Maddi değerler ikiniz için de önemlidir. Birbirinizin eksiklerini tamamlayarak başarılı çalışmalar yapmanız müm­kün. Yönetimin Boğa’nın elinde olması başarı şansınızı artıracaktır.

TERAZİ BURCU İLE BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Duygusal ve sevgi dolu Boğa burcu insanından çok etkilenebilirsiniz. Bir süre sonra da kıskançlıklarına ve sizi sahiplenmesine dayanamazsınız. İkiniz de sevgiye ve güzelliklere önem verir, kalıcı ilişkiler istersiniz. Çok iyi anlaşacağınız söylenemez. Karşı cinsle ilişkilerde karşı taraftan çok şey beklediğiniz için Boğa burcunun rahat tavırları hoşunuza gitmeyebilir.

Zengin Boğa erkeği Terazi kadınının isteklerini karşılayarak onu mutlu edebilir. Terazi erkeği Boğa kadınının kıskançlıklarına ve kısıtlamalarına dayanamaz ve uzaklaşır. Doğum anında alınan yıldız etkileri ve yükselen burç konumları durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE BOĞA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Boğa burcunun arkadaşlığı hoşunuza gidecektir. O da sizin gibi geçici hevesler peşinde koşmayan, kalıcı dostluk ilişkileri isteyen, ilişkilerinde seçici davranan biridir. Yeri geldiğinde eğlenmeyi ve para harcamayı da bi­lir. Sizin gibi pahalı ve lüks zevkleri vardır. Boğa burcuyla uzun süreli ar­kadaş ve dost olabilir, birbirinizin düşünce ve duygularını anlayabilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et