Terazi Burcu İle Başak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_basak-burcu-uyumu-e1576870292727.jpg
TERAZİ BURCU İLE BAŞAK BURCU UYUMU

Kuşkucu, içine kapanık, ayrıntıcı ve titiz Ba­şak burcuyla iş konusunda anlaşmanız zordur. Çalışkanlığı ve zekası sizi çekebilir. Başak burcunun maddi değerlere verdiği önem hoşunuza gitme­yebilir. Sizin için de para önemlidir ama zevkleriniz için harcamasını da bi­lirsiniz. Terazi burcu başak uyumu.

Çalışkan ve tutumlu yapısıyla üzerinizde baskı oluşturabilir. Or­taklaşa çalışmalarda çok çalışacak, hak ettiği karşılığı almadığını düşüne­cek ve sizi yoracaktır. Birbirinize karşı anlayışlı olursanız başarılı çalışma­lar yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU İLE BAŞAK BURCU AŞK UYUMU
Terazi burcu başak uyumu

Karşı cinsle ilişkilerde Başak burcuyla olan ilişkinizde zorlanabilirsi­niz. Başak burcunun maddeci ve kuşkucu yaklaşımlarından rahatsız olur, karşı taraftan çok şey beklediğiniz için onu duygusuz bulursunuz.

Ayrıntı­larla uğraşmasına ve eleştirilerine dayanmanız güçtür. Beklentilerinize ce­vap vermekte zorlanabilir. İlişkinizde sizi kısıtlamaya çalışması uzaklaş­manıza neden olacaktır. En iyisi bu ilişkiden uzak durmalısınız. Alınan yıl­dız etkileri durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE BAŞAK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Başak burcunun arkadaşlığı bir süre sonra canınızı sıkabilir. Ayrıntılarla uğraşması ve kuşkucu yaklaşımları sizi tedirgin edecektir. O da sizin gibi ilişkilerinde seçicidir ve geçici hevesler peşinde koşmaz. Dostluklara önem verir. Yeri geldiğinde eğlenmeyi ister fakat para harcamaya yanaş­maz.

Pahalı ve lüks zevklerinizi hiç anlamaz. Bir süre sonra bu ilişkide farklı çizgide olduğunuzu anlayacak ve uzaklaşacaksınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et