Terazi Burcu İle Balık Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/balik-ile-terazi-burcu-e1576745372166.jpg
TERAZİ BURCU İLE BALIK BURCU UYUMU

Balık burcuyla iş ortamında anlaşmanız zordur. Güvensiz olduğu ve çabuk fikir değiştirdiği için bir ileri, iki geriyi oynar durursunuz. Kararsızlık az çok sizde de vardır. Duygu ve düşüncelerinizle birbirinizin önünü keser, başarı grafiğinizi aşağı çekersiniz. O da sizin gi­bi parayı lüks ve güzel olan şeyler ve zevkleri için harcayan biridir. Para­sal harcamalarınızda da dengeyi sağlayamaz, sonuçta başarısız olursunuz. Terazi burcu balık uyumu.

TERAZİ BURCU İLE BALIK BURCU AŞK UYUMU

Çekici, duygusal, zarif, sevgi dolu ve güzelliklere önem veren Balık burcundan ilk bakışta çok hoşlanabilirsiniz. İkiniz de güzelliklere ve lük­se düşkün, sevgiye önem veren kişilersiniz. Siz eşinizin kültürlü ve güzel olmasını isteyecek, toplumsal değerlere önem vereceksiniz. Karşı tarafta bu özellikleri bulursanız romantik havasına kapılarak aşık olabilirsiniz.

Ba­lık kadını Terazi erkeğini kendine bağlayabilir, tanınmış ve varlıklı Balık er­keği de Terazi kadınını mutlu edebilir. Yalnız doğum anında alınan yıldız et­kileri ve yükselen burç konumları durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE BALIK BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Balık burcuyla arkadaş olarak da anlaşmanız zordur. Tamam, belki iki­niz de lüks ve pahalı şeylerden hoşlanıyor, zevkleriniz için para harcıyor­sunuz. İkiniz için de sevgi önemli. Yalnız siz kullanılmaktan ve başkaları­nın yükünü çekmekten hiç hoşlanmaz, duygularınızın istismar edilmesine dayanamazsınız. Davranışları size abartılı gelebilir. İlişkinizde bir süre son­ra sorunların çıkacağından emin olabilirsiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et