Terazi Burcu İle Aslan Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_aslan-burcu-uyumu-e1576870609539.jpg
TERAZİ BURCU İLE ASLAN BURCU UYUMU

Başarılı ve hırslı Aslan burcuyla iş ortamında iyi anlaşır, birbirinizi destekler ve motive edersiniz. Mert, cömert, dürüst ve cesur Aslan tipinden çok etkilenebilir, hayranlık duyabilirsiniz. Aslan burcunu atılımlarında dengeleyebilir, gözünden kaçan şeyleri hatırlatarak harcamalarını kontrol altında tutabilirseniz başarılı projelere imza atabilir­siniz. Yönetimi Aslan burcuna bırakmanız başarı grafiğinizi yükseltecektir. Terazi burcu aslan uyumu.

TERAZİ BURCU İLE ASLAN BURCU UYUMU

Güzelliğiniz, zarafetiniz ve çekiciliğinizle Aslan burcunu etkilersiniz.

Siz de Aslan’ın iyi niyetinden, dürüstlüğünden, cömertliğinden ve göste­rişli havasından çok etkilenebilirsiniz. Birbirinizden hoşlanacağınız çok yönünüz vardır. Aslan erkeği Terazi kadınının lüks ve pahalı zevkleri için parasını harcarken, Terazi kadını da Aslan erkeğinin onunla gurur duyma­sını sağlayarak onu övecek ve mutlu edecektir. Aslan kadınıyla Terazi er­keği çok iyi anlaşır, yalnız kadının kıskanmasına neden olacak davranışlar­dan kaçınmak gerekecektir. Aslan burcuyla pahalı ve lüks şeylere sahip olabilir, ömür boyu sürecek mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU İLE ASLAN BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Aslan burcunun arkadaşlığı çok hoşunuza gidecektir. O da sizin gibi ar­kadaşları ve dostları için verici birisidir. O da sizin gibi güzel ve lüks olan şeylerden hoşlanır. Dürüst olduğu için hiç kimseyi arkasından vurmaz. Onunla birlikte gezmekten, eğlenmekten büyük zevk alacaksınız. Birbiri­nizin düşüncelerini destekler, birlikteyken farklı şeylerden söz eder, hoşça vakit geçirirsiniz. İlişkiniz uzun süreli dostluğa dönüşebilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et