Terazi Burcu İle Akrep Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/terazi-burcu_akrep-burcu-uyumu-e1576865637140.jpg
TERAZİ BURCU İLE AKREP BURCU UYUMU

Oğlak burcu akrep uyumu. Kararlı, hırslı ve sabırlı Akrep burcundan çok etkilenebilirsiniz. Sizin kararsız yapınız onu rahatsız edebilir. Akrep burcu sizin bazı harcamalarınızı hoş karşılamayacak, yaptığınız yeniliklere kuş­kuyla yaklaşacak ve üzerinizde baskı oluşturacaktır. Ortak çalışmalarda yönetimi ve parasal konuları elinde tutmak isteyecek, her şeyi kontrol ede­cektir. Bu durum canınızı sıkacağı için birlikte çalışmanız zordur.

TERAZİ BURCU İLE AKREP BURCU AŞK UYUMU

Karşı cinsle ilişkilerde Akrep burcu size çekici ve etkileyici gelebilir ama anlaşmanız zordur. Akrep burcu derin duygulara sahiptir ve sevgiye önem verir, ilişkilerinde sahiplenicidir. Kıskanç davranışlarıyla sizi sıkacak, özgürlüğünüze kısıtlama koyacak ve kontrolü elinde tutmaya çalışacaktır.

Siz özgürlüğünüzün kısıtlanmasından hoşlanmaz, aşırı kıskançlıklara daya­namazsınız. Güvenini kazanabilirseniz mutlu olabilirsiniz. Özel haritalardaki yıldız konumları ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

TERAZİ BURCU İLE AKREP BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Akrep burçlarını sıkıcı bulabilirsiniz. O hep alıştığı yerle­re gidecek ve alıştığı eğlence türlerinden hoşlanacaktır. Siz ise ufkunuzu ge­nişletecek, yeniliklere açık arkadaşlar istersiniz. Kuşkucu oluşu nedeniyle bazı konularda sessiz kalacak, kafanızda soru işaretleri oluşturacaktır. Bir süre sonra bu ilişkiden vazgeçecek ve yeni arayışlar içine gireceksiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et