Oğlak Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu_yengec-burcu-uyumu-e1576783592264.jpg
OĞLAK İLE YENGEÇ

Koruyucu, tutumlu, duygulu Yengeç burcuy­la birbirinizi tamamlayacak çok yönünüz vardır. İkiniz de tutumlu, mad­diyata ve geleneksel değerlere önem veren kişilersiniz. İkiniz için de aile­nin büyük önemi vardır. Her zaman sizin düşüncelerinizi destekleyecek, atılımlarınızda yanınızda olacaktır. Sizin gibi tutumlu davranacak, olasılık­lar için önlem alacaktır. Başarılı ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Bu ilişki­nin eksi tarafı onun da sizin gibi moralinin çabuk bozulmasıdır. Oğlak burcu yengeç uyumu.

OĞLAK İLE YENGEÇ AŞK UYUMU

Aşk ve evlilik konusunda iyi anlaşırsınız. Yengeç burcu duygusal, tu­tumlu, sevdiklerine bağlı, koruyucu ve aileye önem veren birisidir. Yengeç eşiniz işinizde ilerlemeniz için size destek olacak, çok az şeyle yetinecek­tir. İyi bir yuvası ve geleceği olması için çalışacak, evde huzur ve mutluluk için elinden geleni yapacak, evine ve ailesine bağlı kalacak, size ideal eş olacaktır.

OĞLAK İLE YENGEÇ ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak aynı zevkleri paylaştığınız için çok iyi anlaşırsınız. Onunla birlikte olmak size büyük keyif verecektir. İkiniz de tutumlu, ko­ruyucu, ağırbaşlı, önlemci insanlarsınız. Olaylar karşısında hemen tepki vermez ve etraflıca düşünürsünüz. Birbirinizi fikir ve düşünceler açısından desteklersiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et