Oğlak Burcu İle Yay Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu-yay-burcu-uyumu-e1577024446933.jpg
OĞLAK İLE YAY

Yay burcu insanı özgür ruhlu, aklına eseni yapan, değişken birisidir. Oysa sizin önlemci, kararlı, çalışkan yapınız vardır. Onun aşırılıklarına akıl sır erdiremezsiniz. O da sizin paraya olan düşkünlüğünü­zü ve tutucu davranışlarınızı anlayamaz. Otoriter yapınız ve kuralcı sabit fi­kirleriniz ona sıkıcı gelecektir. İş konusunda anlaşmanız çok zordur. Oğlak burcu yay uyumu. Yay hep sizden bir adım önde hareket edecek, yeniliklerden hoşlanacak ve sa­vurganca harcamalar yapacaktır. Bu duruma katlanmanız mümkün değildir.

OĞLAK İLE YAY BURCU AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde de anlaşamazsınız. Yay özgürlüğüne düşkün, aklına eseni yapan birisidir, kısıtlamalarınıza, kuşkucu ve kıskanç davranış­larınıza dayanamaz. Paranız için size yaklaşabilir, bir süre sonra otoriter davranışlarınız ve kurallarınız onu bunaltabilir. Yay gezip eğlenmekten hoşlanan birisidir. Oysa siz dingin bir hayat istemektesiniz. Bu durumda mutlu edici ve doyurucu bir ilişki yaşamanız zordur.

CAREER

Arkadaş olarak anlaşmanız zordur. Yay burcu yenilik peşinde koşan uçarı bir tiptir. Konuşmaları ve davranışları sizi sinirlendirebilir. Bu ilişki­nin yürümeyeceği baştan bellidir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et