Oğlak Burcu İle Terazi Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-terazi-uyumu-ask-e1576765411237.jpg
OĞLAK İLE TERAZİ UYUMU

Çekici, zarif, sevgi dolu ve güzelliklere önem veren Terazi burcundan çok etkilenebilirsiniz. Yalnız o size yaklaşmayı pek istemeyecektir. Kararlı, içine kapanık, çalışkan, otoriter yapınız ve maddi değerlere verdiğiniz önem hoşuna gitmeyebilir. Onun için sevgi ve manevi değerler daha önemlidir. Oğlak burcu terazi uyumu. O da sizin gibi parayı sever ama harca­mak için ister, biriktirmek için değil… İş ortamında anlaşabilirsiniz.

OĞLAK İLE TERAZİ AŞK UYUMU

Terazi’leri çok çekici ve etkileyici bulabilir, bir süre peşinden de koşa­bilirsiniz. Aşk konusunda o sizden farklı düşünmekte, aşka ve sevgiye önem vermektedir. Sizin maddeci ve otoriter yaklaşımlarınız onu rahatsız edebilir. Terazi insanı kısıtlanmaya dayanamaz. Paraya önem veren Terazi kadını Oğlak erkeğine yanaşabilir. Akıllı Oğlak kadını Terazi erkeğini ken­dine bağlayabilir. Yalnız bu ilişkilerde çıkarlar ön planda olacaktır.

OĞLAK İLE TERAZİ ARKADAŞLIK UYUMU

Terazi burcunun arkadaşlığı hoşunuza gidebilir. O da sizin gibi geçici hevesler peşinde koşmaz, kalıcı dostluk ilişkileri ister, ilişkilerinde seçici davranır. Dostlarına karşı vericidir. Yeri geldiğinde eğlenmeyi ve para har­camayı da bilir. Pahalı ve lüks zevkleri vardır. Bir süre sonra farklı çizgide olduğunuzu anlayacak ve sizden uzaklaşacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et