Oğlak Burcu İle Oğlak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-oglak-uyumu-e1576764472966.jpg
OĞLAK İLE OĞLAK

Hayata bakış açınız ve zevkleriniz aynı olduğu için iyi anlaşırsınız. Maddiyata olan düşkünlüğünüz, otoriter yapınız, ka­ramsar düşünceleriniz, tutucu ve kıskanç tavırlarınız hep aynıdır. İkiniz de yükselmek istediğiniz için hırslı hareket eder, birbirinizi ezmeye çalışırsınız. Oğlak burcu oğlak uyumu. Ortak çalışmalarda para konusunda anlaşırsınız, iş yönetime gelince sorun­lar başlar. İkiniz de en önde olmak istediğiniz için anlaşmanız zor olacak­tır. Yönetim konusunda anlaşabilirseniz başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

OĞLAK İLE OĞLAK AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde iyi anlaşacağınız ve rahat edeceğiniz burçlardan biri de Oğlak’tır. İkiniz de hayata aynı pencereden bakar, aynı şeyleri gö­rürsünüz. Bu durum dengesizlik oluşturabilir. Eksik yönlerinizi fark etme­niz zorlaşabilir. Para konusunda iyi anlaşacak, kazançlı yatırımlar yaparak geleceğinizi garanti altına alacaksınız. Çocuk eğitimi konusunda da hemfi­kir olabilirsiniz. Olumlu ve olumsuz olayları aynı anda yaşayacağınız için bazı sorunların altından kalkmanız güç olabilir.

OĞLAK İLE OĞLAK ARKADAŞLIK UYUMU

Karamsar ve tutucu Oğlak’la aynı düşünceleri paylaşır, aynı şeylerden hoşlanırsınız. Ortak yönünüz çoktur. Onunla kalıcı dostluk ve arkadaşlık ilişkisi kurabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda yanınızda olacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et