Oğlak Burcu İle Kova Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu-kova-burcu-uyumu-e1576761241866.jpg
OĞLAK İLE KOVA

Zeki, neşeli, yeniliklerden hoşlanan, hareketli Kova burcuna hayran olacaksınız. O sizin söylemek istediklerinizi hemen anlayacak ve harekete geçecektir. İş ortamında onun çok yönlü düşüncele­rinden yararlanacak, ileriye yönelik atılımlarınızda desteğini alacaksınız. Para konusunda da anlaşabilirsiniz. Onun önereceği yeniliklere ayak uydurabilirseniz birlikte başarılı projelere imza atabilirsiniz. Oğlak burcu kova uyumu.

OĞLAK İLE KOVA AŞK UYUMU

Neşeli, hareketli, akıllı, çekici Kova burcuna hayran olacak ve büyüle­neceksiniz. O kısa süre içinde sizi kendisine bağlayacak, istediği sürece de elinde tutacaktır. İlişkinizin devamı için onun sizi beğenmesi ve özgürlü­ğünün kısıtlanmaması gerekiyor. Ona uyum sağlarsanız mutluluğu yakala­yabilirsiniz. Onu kısıtlamaya çalışır, düşüncelerine karşı çıkarsanız Kova insanıyla baş edemez ve onu kaybedersiniz.

OĞLAK İLE KOVA ARKADAŞLIK UYUMU

Kova burcunun arkadaşlığından zevk alacak, ilişkinizin de uzun süreli olmasını isteyeceksiniz. O size hiç bilmediğiniz konulardan bahsedecek, konuşmalarıyla ilginizi çekecek, sizi peşinden sürükleyecektir. Onunla zevklerini paylaşır, özgürce hareketlerini kısıtlamaya çalışmazsanız ilişki­niz devam edecektir. Aksi bir durumda Kova sıkılacak ve yeni birini ara­yacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et