Oğlak Burcu İle Koç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu_koc-burcu-uyumu-e1576787080668.jpg
OĞLAK BURCU KOÇ BURCU UYUMU

Neşeli, hevesli, cesur ve atılgan Koç burcuyla ko­lay anlaşacağınız söylenemez. Siz her adımınızı dikkatle atar, olaylara kuş­kucu yaklaşır, hemen harekete geçmezsiniz. Onun cesurca yaptığı atılımla­rı, düşüncesizce yaptığı harcamaları, hareketli ve neşeli tavırlarını anlaya­mazsınız. Oğlak burcu koç uyumu. O da sizin gibi çalışkandır ama çabuk bıkar, sizin gibi sebatkâr değildir. Belki fiziksel gücü sizden fazladır ama önlemci olmadığı için ba­şını dertlere sokar. O yenilik ve özgürlük yanlısıdır, siz ise tutucu ve gele­nekçisiniz. Tükenmez enerjisiyle iş ortamında size ayak uydurabilir, bir­likte güzel planlar yapabilirsiniz ama hayatı sadece çalışmak olarak algıla­madığı için anlaşmanız zor olacaktır.

OĞLAK BURCU KOÇ BURCU AŞK UYUMU

Koç burcu insanıyla aşk konusunda da anlaşamazsınız. O, ateşli ve aşk peşinde koşan, uçarı birisidir. Havai, neşeli, hareketli, cazibeli, çekici Koç burcunu beğenebilir, hatta aşık olabilirsiniz. Siz ise kuşkucu, kıskanç, tu­tucu ve önlemci yapınızla onu sıkarsınız. O da sizin gibi kıskançtır. En ufak bir hatanızda aniden öfkelenecek ve ağzına geleni size söyleyecektir. Onun hareketlerini ve hayatını kısıtlamaya çalıştığınızda uzaklaşıp gidecektir. Si­zin için en uygunsuz eşin Koç olacağını söyleyebiliriz.

OĞLAK BURCU KOÇ BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Koç’un uçarı ve heyecan peşinde koşan biri olduğunu unutmamalısınız. Aynı zevkleri paylaşmanız zordur. Cesaret edemeyeceği­niz konularda desteğini alabilirsiniz. Harekete geçmenizi kolaylaştırabilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et