Oğlak Burcu Kadını

ARA 22-OCAK 19

Oğlak Burcu Kadını Özellikleri

Oğlak burcu kadını fotojenik, çalışkan, giyimine önem veren, beğenilen ve pek çok alanda erkeklerle aynı işlerde başarılı olan ciddi birisiniz. Havailikten, saygısızlıktan ve cahillikten nefret edersiniz. Kararlarınızı değiştirmez, sabır ve sebatla ça­lışırsınız. İşiniz kadar evinizi de iyi yönetirsiniz. Aslında evde tek egemen güç olmayı istersiniz. Güven içinde olmak için bir evinizin, çocuklarınızın ve eşinizin olmasını istersiniz. Eşinizi destekleyerek onun başarılı olmasına yar­dım eder, maddiyatın değerini iyi bilir, her şeyinizi iyi kullanırsınız. Sorunla­rın üstesinden geleceğinize inanır ve kendinize güvenirsiniz. İlişkilerinizde önlemci davranır, herkesle dost olmazsınız. Mutfakta başarılı olduğunuz söy­lenemez. Pek az şeyle yetindiğiniz için düzenlenen ziyafet sofralarını anlam­sız bulur, vaktinizi yemek yapmakla geçirmezsiniz.

Oğlak Burcu Kadını Aşk

Aşk konusunda güven içinde olabilece­ğiniz kalıcı ilişkilere ilgi duyar, gönül eğlendirmek için ilişkiye girmezsi­niz. Evlilikte sorumluluklarınızı bilir ve yerine getirirsiniz. Yapacağınız ev­lilikle sosyal anlamda yükselmek ister, güven duyabileceğiniz birini arar­sınız. Aradığınız eşin üstün, mevki sahibi ve paralı birisi olmasını ister, sev­giye önem vermezsiniz. Seçeceğiniz erkek sizi korumalı ve size güven ver­melidir.

Eşinize saygı duyar ve ona sadık kalırsınız. Mutlu olmanız için gü­vende olduğunuza inanmanız gerekir. Kıskanç birisi değilsiniz. İşinde ba­şarısız erkeklere katlanamazsınız. Sizin için önemli olan para ve başarıdır. Evin yönetimini kendi elinizde tutmak ister, işinize karışılmasından hoş­lanmazsınız. Bulunduğunuz ortamın düzenli olmasını istersiniz.

Oğlak kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Oğlak kadı­nıyla ilişkiniz varsa veya onunla evliyseniz bu kadının her şeyden çok pa­raya ve başarıya önem verdiğini bilmelisiniz. Daha da önemlisi size güve­nebileceğini düşünmesini sağlamalısınız. Maddiyata önem verdiği için ona iyi bir ev, eşyalar, isteklerini karşılayacak parayı vermelisiniz. Bu kadın için çocukların bakımı ve eğitimi çok önemlidir. Bu konuda onunla aynı düşünceleri paylaşmalı ve koyduğu kuralları aynen uygulamalısınız. Oğlak kadını erkeğinin güçlü olmasını ve maddi yönden güven içinde olacağı ev­liliği veya ilişkiyi düşünecekve kalıcı ilişkileri isteyecektir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et