Oğlak Burcu İle İkizler Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu_ikizler-burcu-UYUMU-e1576786246905.jpg
OĞLAK İLE İKİZLER

Hareketli, neşeli, zeki, iletişimde başarılı İkizler burcu insanını ilginç bulabilirsiniz. Yaklaştıkça hiçbir ortak yönü­nüzün olmadığını anlarsınız. Yenilikler peşinde koştuğu için sizin tutucu davranışlarınıza anlam veremeyecektir. O sizin gibi paraya önem veren bi­ri de değildir. Oğlak burcu ikizler uyumu. Tutumlu olduğunuz için onun savurganca harcamalarına si­nirlenecek, hareketlerini eleştireceksiniz. O yuvarlanan taş gibidir, bir ye­re bir şeye bağlı kalamaz, siz de onun peşinden koşamazsınız.

OĞLAK İLE İKİZLER AŞK UYUMU

Eş ve sevgili olarak da İkizler ile anlaşmanız zordur. O ne kadar hare­ketli, neşeli ve özgür ruhluysa, siz o kadar tutucu, karamsar ve kuralcı biri­siniz. İkizler burcu insanı her şeye ilgi duyan, yenilik peşinde koşan, zeki birisidir. İkizler’in özgürlüğünü kısıtlamanız, bazı kurallar çerçevesinde ya­şamasını istemeniz, kuşkucu ve kıskanç tavırlarınız onu çileden çıkaracak, fazla baskıya dayanamayarak ilişkisini bitirecektir. Bu ilişkinin yürümeye­ceği baştan bellidir. Yalnız yükselen burç etkileriyle durum değişebilir.

OĞLAK BURCU İLE İKİZLER BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak hareketli İkizler sizin kuşkucu, önlemci yaklaşımları­nızdan rahatsız olacaktır. Fazla düşünmeden hareket ettiği için karşılaştığı olaylar sizi şaşırtacaktır. Özgür düşünce ve hareketlerini onaylamayacak ve bunalacaksınız. Aynı düşünce ve eylemleri paylaşmanız, aynı şeylerden zevk almanız çok zordur.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et