Oğlak Burcu İle Boğa Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu_boga-burcu-uyumu-e1576786739777.jpg
OĞLAK İLE BOĞA

Boğa burcu insanlarıyla iyi anlaşacağınızdan kuşkunuz olmasın. Hemen hemen ikiniz de hayata aynı bakış açısından ba­karsınız. O da sizin gibi maddi değerlere önem veren, sabırlı, çalışkan ve tutumlu biridir. Aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz. Oğlak burcu boğa uyumu Çalışmalarınızda yönetimi elinizde tutmanız sizi başarıya götürecektir. Para konusunda Bo­ğa burcuna güvenebilirsiniz. O da sizin gibi paraya önem verdiği için biri­kimlerinizi kazançlı yatırımlara çevirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU İLE BOĞA BURCU AŞK UYUMU

Boğa burcuyla hayatınızı paylaşırsanız, her şey sizin için kolaylaşacak­tır. Eşiniz Boğa tam anlamıyla size uyum sağlayacak, size ilgi gösterecek, koyduğunuz kısıtlamaları da anlayışla karşılayacaktır. Onun da sizin gibi kıskanç olduğunu unutmamalı ve onu asla aldatmamalısınız, böyle bir ha­tayı kabul etmeyecektir.

Mutluluk için zevklerine hitap etmeli, istediği pa­halı ve lüks şeyleri almalı, ona karşı sevginizi göstermelisiniz. Boğa bur­cunun sertlikle değil de sevgiyle yönetilebileceğini aklınızdan çıkarmama­lısınız.

OĞLAK BURCU İLE BOĞA BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaşınız Boğa ile aynı düşünceleri paylaşabilirsiniz ama o zevkleri için para harcayan biridir. Boğa’nın önlemci davranışları hoşunuza gidecek­tir. Onun yanındayken kendinizi güvende hissedecek ve rahat olacaksınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et