Oğlak Burcu İle Başak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-basak-uyumu-ask-e1576765782758.jpg
OĞLAK İLE BAŞAK

Sizin gibi tutumlu, maddi değerlere önem ve­ren, kuşkucu Başak burcuyla kolay anlaşırsınız. İlk başta Başak burcunun duygu ve düşüncelerini anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Ayrıntılara önem veren Başak burcunun eleştirici konuşmaları hoşunuza gitmeyebilir. Oğlak burcu başak uyumu. İşte o da sizin gibi çalışkan ve sorumluluklarını bilen birisidir. Başarılı ortak ça­lışmalar yapar, para konusunda iyi analaşırsınız. Titiz, düzenli ve çalışkan Başak insanıyla çalışmak size zevk verecektir.

OĞLAK İLE BAŞAK AŞK UYUMU

Başak burcuyla evlendiğinizde size her şeyi birlikte yapmayı önerecek­tir. Yaşamda amaçlarınız birbirine uygun olursa mutlu olabilirsiniz. Başak burcu için de para önemlidir, o da sizin gibi savurganca harcamalara daya­namaz. Para konusunda iyi anlaşır, gelecek için birikim yaparsınız. Tartış­malarda üstün zekası sayesinde sizi susturabilir. Konuşmalarıyla sizi yara­layabilir, siz de onu ağlatabilirsiniz. İlk başta uyum sağlarsanız mutlu bir ilişki olabilir, anlaşamazsanız çekişmeli bir ilişki yaşarsınız.

OĞLAK İLE BAŞAK ARKADAŞLIK UYUMU

Sorumluluk duygusu fazlasıyla gelişmiş Başak insanıyla arkadaş olabi­lirsiniz. O da sizin gibi davranışlarını kontrol altında tutan, paraya önem veren birisidir. Ortak zevkleriniz olabilir. Yalnız duygusal, kuşkucu ve ti­tiz davranışlarıyla sizi bunaltabilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et