Oğlak Burcu İle Balık Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu-balik-burcu-uyumu-e1576760986892.jpg
OĞLAK İLE BALIK

Duygusal, çekici, sessiz Balık burcundan çok hoşlanacaksınız. Kolay yönetilen ve uyum sağlayan biridir. İlişkinizde bir türlü karar veremeyecek, ikilem yaşayacak, sizi de etkileyecektir. Etki al­tında kalmadan kararlarınızı uygulayabilirseniz onu kolaylıkla yönetebilir­siniz. Oğlak burcu balık uyumu. Yine de sorun yaşamayacağınız anlamına gelmez. Sizi bir gün onay­larken, diğer bir gün onaylamayabilir. Bu tutumuyla başarısızlığınıza neden olabilir.

OĞLAK İLE BALIK AŞK UYUMU

Çekici, uysal, romantik, hayalperest Balık burcu sizin için iyi bir eş ola­bilir. Onu kolay yönetecek, isteklerinizi rahatlıkla kabul ettireceksiniz. Ona ihtiyacı olan güveni verir, aşırı duygusal davranışlarını hoş karşılar, il­gilenirseniz çok mutlu olacak, gözü de sizden başkasını görmeyecektir. Sezgileri güçlü olduğu için en ufak hatanızı hissedecek ve üzülecektir. Kıs­kançlığı ve karamsar düşünceleriyle canınızı sıkabilir, üzerinizde duygusal baskı oluşturabilir. Mutlu olmanız için onun duygularına hitap etmelisiniz.

OĞLAK İLE BALIK ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Balık burcuyla anlaşabilirsiniz. Onun hayallerini din­lerken başka bir dünyaya gidersiniz. Onunla değişik zevkleri paylaşabilir, yanında kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz. Uyumlu olduğu için onu iste­diğiniz yöne çekebilirsiniz. Aşırı duygusal davranışları hoşunuza gitmeye­bilir.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et