Oğlak Burcu İle Aslan Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-burcu_aslan-burcu-uyumu-e1576783232228.jpg
OĞLAK İLE ASLAN

Aslan insanıyla anlaşacağınızı söylemek zor­dur. Aslında ikinizin ortak olduğu bir nokta vardır: O da hükmetmek. Siz önlemci ve kuşkucu birisiniz, Aslan da tam tersine iyimserliği ve cesareti­nin etkisiyle hayatı olduğu gibi kabul eder. Siz onun güçlü ve soylu yara­dılışına hayran olursunuz ama para konusunda da anlaşamazsınız. Siz har­camalarınızı kontrol altında tutarken, o gösteriş için savurganca harcama­lar yapacaktır. Oğlak burcu aslan uyumu. Aslan işte riskli atılımları gözüne alırken, siz hiçbir şeyi ris­ke etmek istemeyecek, koruyucu ve önlemci davranacaksınız.

OĞLAK İLE ASLAN AŞK UYUMU

Etkileyici ve gösterişli Aslan burcundan çok etkilenebilir, ona hayran­lık duyabilirsiniz. Aslan burcu kolay elde edilecek biri de değildir. Aslında Aslan burcu tam sizin övünebileceğiniz bir eş olabilir. Ama sizin kısıtla­malarınıza ve koyduğunuz kurallara dayanamaz. Hele para konusunda hiç anlaşamazsınız.

Aslan burcu kendine harcamalarının hesabını sormayacak bir eş aramaktadır. Sadık ve derin sevgiyle bağlı bir eş olacaktır ama sizin kıskanç davranışlarınıza da katlanamaz. Bu durumda bu ilişkinin yürüme­si kolay değildir. İlişkinizi devam ettirmek için ona kendinizi sevdirmeli, pahalı hediyeler almalı, özgürlüğünüyse kısıtlamamalısınız.

OĞLAK İLE ASLAN ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak da anlaşmanız zordur. Siz sakin, sessiz ortamlardan hoşlanırken Aslan gösterişli eğlence gecelerine bayılacaktır. Aslan yalnız kalmaktan hoşlanmayacak, etrafında bir sürü arkadaş ve dostlarının olma­sını isteyecek, bu durum da sizin hoşunuza gitmeyecektir. Sizin eğlence anlayışınız ve para hesabınız Aslan’ın savurganlığı ve davranışlarıyla uyuşmayacaktır.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et