Oğlak Burcu İle Akrep Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/oglak-akrep-uyumu-ask-e1576765126512.jpg
OĞLAK İLE AKREP

Hırslı, gizemli, kararlı, maddi değerlere önem veren Akrep burçlarıyla birçok konuda anlaşırsınız. İş konusunda birbirini­zi destekleyebilir, başarılı ortak çalışmalar yapabilirsiniz. Gözünüzden ka­çan şeyleri size hatırlatacak, kararlı davranışlarıyla size yardımcı olacaktır. Oğlak burcu akrep uyumu. Onu kolay yöneteceğinizi de sanmamalısınız. Kişiliği çok gelişmiş olduğu için kendisini size ezdirmeyecektir.

OĞLAK İLE AKREP AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde Akrep burcuyla anlaşabilirseniz çok mutlu olur­sunuz. Güçlü kişiliği vardır, otoriter tavrınız ve kısıtlamalarınız onu rahat­sız edebilir. Onu sevmeli, ilişkinizi ön planda tutmalısınız. Aksi takdirde sizden daha çok kıskanç ve kuşkucu olan Akrep burcu huzursuz olacaktır. Sezgileri ve aklı sayesinde her şeyden haberdar olacak, gözünden hiçbir şey kaçmayacaktır. Bu duruma katlanabilirseniz ilişki kurabilirsiniz.

OĞLAK İLE AKREP ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Akrep’le aynı eylemleri paylaşabilirsiniz. Yalnız size göre biraz daha gizemli ve suskun bir havası vardır. Sır saklamasını iyi bi­lir, ona dertlerinizi anlatabilirsiniz. Akrep burcu hep alıştığı yerlere gider, bazı konularda sessiz kalır ve içinizde kuşkular uyandırır. Zamanla bu ar­kadaşlıktan sıkılır ve yeni birilerini arasınız.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et