2020 Burç YorumlarıOğlak Burcu 2020

26 Nisan 2020by admin0
https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png

Oğla  burcu 2020 yılında Kutsal Avesta’da, Tanrı’nın önerdiği “İyi Düşünce, İyi Kelime, İyi Tapu” ilkesini izleyerek önümüzdeki Yeni Yıl nimetlerinin daha fazlasını görebilirsiniz. Sarkıklık ve şüphecilikten kaçının. Ortak bir hata için kimseyi suçlamayın. Çünkü artık insanları sizden alıp yaşamın kutsamalarından ve ruhsal desteğinden mahrum edebilirsiniz.

Astrolojik randevular size bu yıl önemsiz yaşlılıktan sağlıklı bir geleceğe ulaşacağınızı söylüyor. Bunu yapmak için, faaliyetlere ve ilişkilere etki edebilmeniz, her bir duruma gerçeklik gözüyle yaklaşabilmeniz gerekir. Sadece bu durumda, Mart ayından itibaren kader yüzünde gülümseyecek. Yıl ortasından itibaren maddi refahınız olacak. İç karışıklığınızı hafifletmek için eski arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurun. Aynı zamanda, ailenizde ve sevgi ilişkilerinde nesnel olun, böylece sizi sevsinler. Adım adım bir şey yapın ve soruna çok fazla odaklanmamaya çalışın.

Oplak burcu 2020 yılında yaban domuzu yılında, kişisel bütçenizi artırmak için yeterli şansınız olacaktır. Size sadece dilediğiniz iş teklifleri sunulacaktır. Ancak her davetiyeden önce sorumluluğunuzun farkında olmalısınız ve yapamayacağınız şeyi kabul etmemelisiniz. Sınırlı da olsa yıl boyunca heyecan verici gezilere katılacaksınız. Adaylar yasak aylar dışında istedikleri zaman evlenebilirler. Evli insanların ise eşlerini koruma olasılıkları daha yüksektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et