Kova Burcu İle Yengeç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/KOVA-BURCU-YENGEC-BURCU-UYUMU.jpg
KOVA İLE YENGEÇ

Karşılaştığınız duygulu, içten, tutucu ve koru­yucu Yengeç insanını ilginç bulabilirsiniz. Yengeç insanıyla iş hayatında anlaşamazsınız. Aşırı tutucu, kuşkucu ve tedbirci davranışlarıyla atılımları­nızın önünü kesebilir. Yeniliklere karşı çıkacak, tutumlu olduğundan dola­yı iş için yapılan yatırımları kısıtlayacak, kontrolü elinde tutmaya çalışacak, sizin istek ve arayışlarınızı anlamayacaktır. Kova burcu yengeç uyumu. Elle tutulur değerlere inanacak, düşüncelerinizi ve hayallerinizi paylaşmayacaktır.

KOVA İLE YENGEÇ AŞK UYUMU

Eş ve sevgili olarak da Yengeç’le anlaşmanız zordur. Yengeç burcunu yuvaya önem vermesi, derin duyguları, eskiye bağlılığı, sizi önemsemesi ilk başlarda hoşunuza gidebilir ama zamanla üzerinizde oluşturduğu bas­kı sizi sıkmaya başlayacak ve sorunlar çıkacaktır.

Uysal, tutucu ve sakin Yengeç burcu sizin yenilikçi, reformist ve özgür davranışlarınızdan rahat­sız olacak ve şikayet edecektir. Bu duruma katlanamayacağınıza göre bu ilişkinin yürümeyeceği baştan bellidir. Yalnız yükselen burç etkileriyle du­rum değişebilir.

KOVA İLE YENGEÇ ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak tutucu olan Yengeç sizin uçarı davranışlarınızı anlamaya­cak, hatta sizi engellemeye çalışacaktır. Yeni fikir ve düşüncelerinizi onunla paylaşmanız zordur. Sizi kendisine bağlayacak, başkalarıyla ilgilenmenize sinirlenecek ve sizi kısıtlamaya çalışacaktır. Özgürlüğünüze önem verdiği­niz için, bir süre sonra bu ilişkiden kurtulmanın yollarını arayacaksınız.

Takip Et