Kova Burcu İle Yay Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/KOVA-VE-YAY-İLİŞKİ-e1576752389171.jpg
KOVA İLE YAY

Yay burcu insanıyla çok iyi anlaşabilirsiniz. Aşağı yukarı aynı özelliklere sahip olduğunuz için iş konusunda dikkatli olmalı­sınız. İkiniz birden uçuşa geçerken birinin frene basması gerekebilir. Kova burcu yay uyumu. Aşırı üslenilen risk ortak çalışmalarda sorun yatabilir. Parasal konularda kontro­lü elinizde tutmanız gerekebilir. Anlaşarak gerekli önlemleri alabilir, bü­yük projelere imza atabilir, ikinizin de şansından yararlanarak büyük para­lar kazanabilirsiniz.

KOVA İLE YAY BURCU ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak çok iyi anlaşır ve keyifli zamanlar geçirirsiniz. Yaşaya­cağınız yeni deneyimlerde birbirinizi destekler, yeni şeyler keşfetmek için yola çıkabilirsiniz. Sizin kadar bilgili olmayabilir ama sizinle aynı zevkle­ri paylaşabilir. Birlikte uçuk hayallerinizi paylaşabilir ve eğlenebilirsiniz. Zevklerinizi paylaşmaktan sizi kim alıkoyabilir?

KOVA VE YAY AŞK UYUMU

Karşı cins ilişkilerinde de çok iyi anlaşabilirsiniz. Hayata aynı açıdan baktığınız için birçok sorun kendiliğinden hallolmuş olacaktır. Yay burcu partneriniz sizi her konuda destekleyecek, mutlu olmanız için elinden ge­leni yapacaktır. Yalnız ikiniz de birbirinizin özgürce davranışlarını kıskana­bilirsiniz. Birbirinize karşı saygınızı korursanız mutlu bir birliktelik için engel kalmayacak ve mutlu olacaksınız.

Takip Et