Kova Burcu İle Oğlak Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/KOVA-OGLAK-UYUMU-e1576750957907.jpg
KOVA OĞLAK UYUMU

Oğlak burcuyla farkına varmadığınız birçok yö­nünüz vardır. Bildiğinden şaşmayan, kararlı ve tutumlu Oğlak burcuyla iş konusunda anlaşabilirsiniz. Yeni fikir ve düşüncelerinizi ona kabul ettirebi­lir, onun iş konusunda uygulayacağı disipline uyum sağlayabilirsiniz. Para konusunda aynı düşünceleri taşır, risk almadan ilerlemeyi düşünürsünüz. Kova burcu oğlak uyumu.

ARKADAŞ OLARAK KOVA VE OĞLAK İLİŞKİSİ

Arkadaş olarak Oğlak burcuyla anlaşmanız zordur. Karamsar ve tutucu Oğlak sizin düşüncelerinizi paylaşmayacak, zevklerinizi de anlamsız bu­lacaktır. Onunla bulunduğunuz ortamlarda rahatsız olacak, hep kontrol al­tında olduğunuzu hissedecek, yeni birilerini arayacaksınız.

KOVA VE OĞLAK AŞK UYUMU

Sabit fikirli ve kalıcı ilişkilerden yana, tutucu ve sınırlayıcı Oğlak bur­cuyla karşı cins ilişkilerinde de anlaşmanız zordur. Siz özgür ruhlu, her şe­ye ilgi duyan, değişiklikler peşinde koşan birisiniz. O, sizin bağımsızlığı­nızdan ve düşüncelerinizden hoşlanmayacak, kuşkucu ve kıskanç davrana­cak, sorgulamalarıyla sizi sıkacaktır. Özel haritanızdaki yıldız konumları ve yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

Takip Et