Kova Burcu İle Kova Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/balik-balik-burcu-uyumu.jpg
KOVA İLE KOVA

Kendi burcunuzdan olan biriyle ya tam anlaşır ya da hiç anlaşamazsınız. Sizin gibi yeniliklerden hoşlanan hareketli Kova burcuna hayran olabilirsiniz. Kova burcu kova uyumu. Sizin isteklerinizi hemen anlayacak ve hare­kete geçecektir. İş ortamında onun çok yönlü düşüncelerinden yararlana­cak, ileriye yönelik atılımlarınızda desteğini alacaksınız. Yalnız üzerinizde oluşturduğu baskı ve gerilim hoşunuza gitmeyebilir.

Kova burcunun arkadaşlığından çok zevk alacak, ilişkinizin de uzun süreli olmasını isteyeceksiniz. Onunla bilmediğiniz konular hakkında ko­nuşabilir, onunla gideceğiniz yerlerde bilgi ve kültürel anlamda yeni dene­yimler edinebilirsiniz. Size hiç bilmediğiniz konulardan bahsedecek, si­zinle düşüncelerini paylaşacak, yeni deneyimler için yanınızda olacaktır. Birlikte zevk alacağınız çok şey olabilir. İlişkinizde birbirinizi yönlendire­bilirsiniz.

Yükselen burç ve yıldız konumlarınız uygunsa Kova burcuyla anlaşabi­lirsiniz. Birlikte yeniliklerden yararlanır, önem verdiğiniz konularla ilgile­nir, yükselmeniz için birbirinizi desteklersiniz. Aynı amaç için uğraşır, ay­nı zevkleri paylaşırsınız. Birbirinizin haklarına saygı duyacak, aynı düşün­celeri paylaşacak, hoş sohbetler edeceksiniz. Mutlu olmanız için çok neden var.

Takip Et