Kova Burcu İle Koç Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-burcu-koc-burcu-uyumu-e1576759426299.jpg
KOVA İLE KOÇ

Koç burcu insanını ilk gördüğünüzde çok beğenebi­lirsiniz. Neşeli, hareketli, cesur, atılgan, yeniliklerden hoşlanan ve çekici Koç burçları sizi çok etkileyebilir. Onunla hayatı paylaşmaktan ve çalış­maktan büyük zevk alacaksınız. O da sizin gibi özgür düşünceli ve yenilik yanlısıdır. Kova burcu koç uyumu .

İş ortamında birbirinizi motive edebilirsiniz ama Koç burcu in­sanı daima önde olmayı isteyecek, siz de ikinci planda kalmaktan hoşlan­mayacaksınız. Onun gururunu incitirseniz size öfkeyle cevap verebilir. Ba­şarı için plan yapmayı ve yönetmeyi ona bırakmalısınız.

KOVA İLE KOÇ AŞK UYUMU

Koç burcu insanıyla aşk konusunda anlaşabilirsiniz, o da sizin gibi ateşli ve aşk peşinde koşan uçarı birisidir. Üstün zekalı Kova erkeği ateş­li ve cazibeli Koç kadınını yönetip iyi idare edebilir ama sert ve ısrarcı Koç erkeğinin bağımsız ve özgür ruhlu kova kadınını anlayıp yönetmesi zordur.

Koç burcu sevgi konusunda size göre daha samimi ve içtendir. Sizi tüm benliğiyle sevecek, mutluluğunuz için elinden geleni yapacaktır. Kıskan­masına neden olacak ve gururunu kıracak davranışlarda bulunursanız sizi asla affetmeyecek ve terk edecektir.

KOVA İLE KOÇ ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak Koç burcuyla gezip, dolaşıp, eğlenebilirsiniz. O da sizin gibi canlı, hareketli, yeniliklerden ve gezmekten hoşlanan birisidir. Onunla birçok şeyi paylaşabilir, yeni deneyimler yaşayabilirsiniz. Israrcı davranış­larıyla sizi sıkabilir, duygu ve düşüncelerini açıkça ortaya koyabilir.

Takip Et