Kova Burcu Kadını

OCAK 20-ŞUB 18

Kova Burcu Kadını Özellikleri

Kova burcu kadını iseniz bilgili, kendine güvenen, düzenli, her şeyin kontrolünü elinde tutmaya çalışan, fiziksel yönden çekici ve etkileyici bi­risiniz. Herkesin sizi beğenmesini ve hayran olmasını istersiniz. Zekanız, aklınız, bilginiz ve konuşmalarınız sayesinde elde edemeyeceğiniz şey yoktur. Hırslı oluşunuz başarılı olmanıza yardım edecektir. İş hayatında kendinizi kanıtlamak ve kariyer sahibi olmak istersiniz. Karşı cinsin arka­daşlığından hoşlanır, partnerinizin bilgili ve üstün biri olmasını istersiniz. Özgürlüğünüze düşkünlüğünüz ve birçok erkekten bilgili ve akıllı oluşu­nuz erkeklerin size yaklaşmasının önünde engel oluşturabilir. Eğitim sizin için çok önemlidir. Yaşadığınız ortamın daima düzenli olmasını ister, bu ko­nuda etrafınıza baskı yaparsınız. Sinirli olmanıza rağmen mantıklı davra­nışlarınızla toplumun beğenisini kazanırsınız.

Kova burcu kadını ve aşk: Karşı cinsin ilgisini çeken, hoş, çekici bi­risiniz. İlişkide bulunduğunuz kişilerin bilgili ve üstün kişiler olmasını ve özgür düşünceli olmasını istersiniz. Karşınızdaki kişinin düşünceleri ve hayata bakış açısı sizin için çok önemlidir. Zengin, kariyer sahibi de olsa bilgisiz ve basit insanlara ilgi duymazsınız. Davranış ve konuşmalarınızla istediğiniz etkiyi yaratır, aklınıza koyduğunuz erkeği bir şekilde elde eder­siniz.

Erkek sizi değil, siz erkeği seçersiniz. Eşinizin sizinle gurur duyma­sını ister, onun da yükselmesi için her konuda destek olursunuz. Mutlu bir evlilik için eşinizin size güvenmesi ve sizi özgür bırakması gerekmektedir. Genç yaşlarda yapacağınız bir evlilikte pişman olabilirsiniz. Aldatıldığınız­da çok incinir, üzülür asla affetmezsiniz

Kova Burcu Kadını İlişki

Kova kadınıyla ilişkinizi devam ettirmek istiyorsanız: Kova kadını havai ve aşk konusunda arayış içindedir. Kendisini üstün gördüğü için, kendisine uygun, bilgili, kariyer sahibi, özgür düşünceli birini aramakta­dır. Kova kadınını elde etmek istiyorsanız kendinizden emin davranışlar içinde olmalı, ilgisini çeken konularda ondan daha bilgili olmalısınız. Ko­va kadını bilgisiz ve pasif erkeklerden hoşlanmaz. Arkadaşlıklarını hoş karşılamalı, özgürlüğünü kısıtlamamalısınız. Fazla sıkarsanız sizi bırakıp gi­debilir. İlgisini çekmeli, ona zaman ayırmalı, giyimini zarifliğini övmelisiniz. Asla onu kıskandıracak ve gururunu kıracak davranışlarda bulunma­malı, aldatıldığında sizi hiç affetmeyeceğini bilmelisiniz.

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2020/12/planets_footer-2.png

Takip Et