Kova Burcu İle İkizler Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-burcu-ikizler-burcu-uyumu-e1576759023880.jpg
KOVA İLE İKİZLER

Hareketli, zeki ve bilgili İkizler burcuyla bir­birinizi tamamlayacak çok ortak yönünüz vardır. İkiniz de yenilik peşinde koşan, aynı şeylerden hoşlanan, hayata aynı açıdan bakan kişilersiniz. Kova burcu ikizler uyumu. İkizler burcu konuşmalarıyla dikkatinizi çekecektir. Yeni fikirlerinize ayak uydurabilir, çalışkanlığıyla sizi motive eder, itici güç oluşturur. Sizin üstün aklınız ve İkizler’in zekası birleştiğinde ortaya çok başarılı çalışmalar çıka­caktır. Yalnız parasal konuların yönetimini elinizde tutmalısınız.

KOVA İLE İKİZLER AŞK UYUMU

Aşk ve evlilik konusunda da iyi anlaşırsınız. İkiniz de çok yönlü, aynı zevkleri paylaşan kişilersiniz. O da ilişkilerinde özgürlükten yana, fazla sıkıya gelemeyen bir tiptir. Sizin bazı aşırılıklarınızı hoş karşılayabilir. Eğer ortak yanlarınızı açığa çıkarır ve birlikte hareket ederseniz çok mutlu bir çift olabilirsiniz. İkiniz de arayış içinde olan kişiler olduğunuz için birbi­rinize anlayış gösterebilirsiniz. Özel haritalardaki yıldızlar da uygunsa çok mutlu olabilirsiniz.

KOVA İLE İKİZLER ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak aynı zevkleri paylaşırsınız. Onunla birlikte gezmek, eğ­lenmek size büyük keyif verecektir. İkiniz de bilgiye ve öğrenmeye önem veren, hareketli, yeniliklere açık kişilersiniz. Birbirinizi fikir ve düşünce­ler açısından destekler, zevkli saatler geçirirsiniz.

Takip Et