Kova Burcu İle Boğa Burcu Uyumu

https://www.neburcu.com/wp-content/uploads/2019/12/kova-burcu-boga-burcu-uyumu-e1576758688680.jpg
KOVA İLE BOĞA

Boğa insanıyla anlaşmanız zordur. Sakin, kararlı, sabırlı, inatçı ve sevgiye önem veren, kıskanç Boğa burcuyla hayatı paylaş­mak sizi sıkabilir. Siz yenilikler peşinde koşarken o yerinde sayacak, yeni düşünceleri bile sizinle paylaşmayacak, kendi bildiğinden şaşmayacaktır. Kova burcu boğa uyumu. İş konusunda risk almaktan hoşlanmayacak, yeniliklere karşı çıkacak, kendi yöntemleriyle çalışacaktır. Para konusunda anlaşabilirsiniz.

KOVA İLE BOĞA AŞK UYUMU

Duygusal ve sevgi dolu Boğa burcu insanından çok etkilenebilirsiniz. Yalnız bir süre sonra da kıskançlıklarına ve sizi sahiplenmesine dayana­mazsınız. O da sizin özgür tavırlarınızdan rahatsız olacak ve sizi kısıtlama­ya çalışacaktır. Kendisi gibi sadık ve derin sevgiyle bağlı biri olmanızı is­teyecektir. Bu durumda ilişkinizin yürümesi kolay değildir. Yükselen burç etkileri durumu değiştirebilir.

KOVA İLE BOĞA ARKADAŞLIK UYUMU

Arkadaş olarak da anlaşmanız zordur. Sizin gibi üstün bir zekaya sahip değildir. Sizin hızınıza ayak uyduramayacak, zevklerinizi paylaşmakta zor­lanacaktır. Boğa insanı ilişkilerinde sahiplenici ve kıskanç davranan birisi­dir. Özgürlüğünüze düşkün olduğunuz için buna dayanamayacak, onun varlığından sıkılacak ve yeni arayışlar içine gireceksiniz.

Takip Et